Кияни відвоювали зелену зону: Апеляційний суд зупинив скандальну забудову на десятки тисяч квартир

На 90 га придніпровської землі мав постати величезний житловий масив

У Києві шостий апеляційний суд задовольнив позов громадської організації “Екопарк Осокорки” і скасував дозвіл на будівництво ЖК “Патриотика на озерах”. Про це йдеться у повідомленні ініціативної групи “Екопарк Осокорки” на сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України..

“Суд прийняв рішення задовольнити позов ОО “Екопарк Осокорки” в повному обсязі та скасував дозвіл на будівництво другої черги “Патріотики на озерах”, – повідомила активістка Ольга Паржицька на своїй сторінців Facebook.

Конфлікт між місцевими мешканцями і забудовником, банком “Аркада”, триває з минулого року. На цій ділянці банк “Аркада” хоче побудувати 43 будинки на 24-27 поверхів.

Ще 31 січня Київська міська рада підтримала у другому читанні рішення про розірвання скандального договору оренди з забудовником зеленої зони на Осокорках – компанією «Контактбудсервіс» (спадок Леоніда Черновецького та його молодої команди.-ред). Юридичним приводом для розірвання договору стали борги забудовника перед містом за оренду землі у розмірі 65 млн грн.

Місцеві мешканці вимагають створити тут ландшафтний екопарк «Осокорки». На озерах Небреж, Тягле і Мартишів живуть чаплі, лелеки, дикі качки та багато інших птахів, зокрема, й занесених до Червоної книги. Представники ГО «Екопарк Осокорки» розробили детальний проект ландшафтного парку.

Зараз погрожує вбити: Топ-менеджера "Укрзалізниці" звинуватили в побитті співмешканки (фото, відео 16+)

вівторок, 26 травень 2020, 20:15

Наталія Ночвай запевняє, що за рік у неї тричі діагностували струс мозку і численні забої. "Правління АТ "Укрзалізниця" вважає, що всі співробітники компанії повинні дотримуватися кодексу етики та сімейних цінностей. Наразі Андрій Рязанцев не є співроб...

Хіти тижня. Екологи б'ють на сполох: Греблі дніпровських водосховищ може прорвати, цунамі змете все на своєму шляху до Чорного моря

вівторок, 26 травень 2020, 20:00

Особливу тривогу викликає стан Канівської ГЕС, де утворилися небезпечні порожнечі. «В ході будівництва Канівської ГЕС (1972-1975 роки) до складу гідротехнічних бетонів домішували золу з теплових електростанцій. Потім з'ясувалося, що це було фатальною п...