Кияни відвоювали зелену зону: Апеляційний суд зупинив скандальну забудову на десятки тисяч квартир

На 90 га придніпровської землі мав постати величезний житловий масив

У Києві шостий апеляційний суд задовольнив позов громадської організації “Екопарк Осокорки” і скасував дозвіл на будівництво ЖК “Патриотика на озерах”. Про це йдеться у повідомленні ініціативної групи “Екопарк Осокорки” на сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України..

“Суд прийняв рішення задовольнити позов ОО “Екопарк Осокорки” в повному обсязі та скасував дозвіл на будівництво другої черги “Патріотики на озерах”, – повідомила активістка Ольга Паржицька на своїй сторінців Facebook.

Конфлікт між місцевими мешканцями і забудовником, банком “Аркада”, триває з минулого року. На цій ділянці банк “Аркада” хоче побудувати 43 будинки на 24-27 поверхів.

Ще 31 січня Київська міська рада підтримала у другому читанні рішення про розірвання скандального договору оренди з забудовником зеленої зони на Осокорках – компанією «Контактбудсервіс» (спадок Леоніда Черновецького та його молодої команди.-ред). Юридичним приводом для розірвання договору стали борги забудовника перед містом за оренду землі у розмірі 65 млн грн.

Місцеві мешканці вимагають створити тут ландшафтний екопарк «Осокорки». На озерах Небреж, Тягле і Мартишів живуть чаплі, лелеки, дикі качки та багато інших птахів, зокрема, й занесених до Червоної книги. Представники ГО «Екопарк Осокорки» розробили детальний проект ландшафтного парку.

Хіти тижня. "Вся надія на Чейна та Стокса": Російський журналіст озвучив прогноз розпаду РФ

понеділок, 17 червень 2019, 4:00

Все, що відбувається в Росії в останні сто з гаком років – це розпад Російської імперії, який ще не закінчився. Правління Володимира Путіна в Росії може бути довічним; після нього держава Росія зникне в її сьогоднішніх кордонах. Такий прогноз висловив ...

Хіти тижня. Як добре знаєте українську? Дзиґлик, шарітися, галунка... - тест

понеділок, 17 червень 2019, 1:00

24 травня українці відзначали День слов’янської писемності і культури. Наша мова надзвичайно багата та різноманітна. Зануримося в неї разом, - передають Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.