Кияни відвоювали зелену зону: Апеляційний суд зупинив скандальну забудову на десятки тисяч квартир

На 90 га придніпровської землі мав постати величезний житловий масив

У Києві шостий апеляційний суд задовольнив позов громадської організації “Екопарк Осокорки” і скасував дозвіл на будівництво ЖК “Патриотика на озерах”. Про це йдеться у повідомленні ініціативної групи “Екопарк Осокорки” на сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України..

“Суд прийняв рішення задовольнити позов ОО “Екопарк Осокорки” в повному обсязі та скасував дозвіл на будівництво другої черги “Патріотики на озерах”, – повідомила активістка Ольга Паржицька на своїй сторінців Facebook.

Конфлікт між місцевими мешканцями і забудовником, банком “Аркада”, триває з минулого року. На цій ділянці банк “Аркада” хоче побудувати 43 будинки на 24-27 поверхів.

Ще 31 січня Київська міська рада підтримала у другому читанні рішення про розірвання скандального договору оренди з забудовником зеленої зони на Осокорках – компанією «Контактбудсервіс» (спадок Леоніда Черновецького та його молодої команди.-ред). Юридичним приводом для розірвання договору стали борги забудовника перед містом за оренду землі у розмірі 65 млн грн.

Місцеві мешканці вимагають створити тут ландшафтний екопарк «Осокорки». На озерах Небреж, Тягле і Мартишів живуть чаплі, лелеки, дикі качки та багато інших птахів, зокрема, й занесених до Червоної книги. Представники ГО «Екопарк Осокорки» розробили детальний проект ландшафтного парку.

Хіти тижня. Дотиснуть? Знайшли небезпечні речовини: У справі про ДТП з Зайцевою стався новий поворот

понеділок, 19 серпень 2019, 0:35

Представник потерпілої сторони у справі про аварію на Сумській має намір ініціювати розслідування дій експертів з інституту судових експертиз імені Бокаріуса, які проводили експертизи у справі. Про це заявила адвокат Лариса Матвєєва для NewsRoom, повід...

Унікальні знахідки: Під найгіршою трасою України виявили поховання часів біблійного Мойсея (відео)

понеділок, 19 серпень 2019, 0:30

Місцеві мешканці і гадки не мали, що таке ховає їхня земля. Під час будівництва траси Н-14 Кропивницький-Миколаїв шляховики зачепили два стародавні кургани. Пам’ятки б зникли, але служба автодоріг профінансувала проведення археологічних розкопок. Вияви...