Київ напередодні запровадження "червоної зони". Кличко видав список, що заборонять невакцинованим від ковіду

За умови переходу Києва до червоної зони епідемічної небезпеки громадський транспорт продовжить роботу у звичному режимі, якщо пасажирів буде щонайбільше як передбачено документами на транспортний засіб. Про те, які будуть антикоронавірусні обмеження в столиці, повідомив у Facebook мер міста Віталій Кличко.

Уже вирішено, що припиняється відвідування навчальних закладів із 23 жовтня до 8 листопада: канікули для школярів триватимуть з 23 до 31 жовтня. Наступного тижня буде прийнято додаткове рішення про дистанційне навчання або додаткові канікули.

Дитячі садки продовжать роботу в звичному режимі за умови 100% вакцинації всього персоналу.

Працюватимуть також інші навчальні заклади, всі працівники яких отримали сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19.

За умови переходу до червоної зони вводяться такі обмеження для тих, у кого немає негативного ПЛР-тесту або ковід-сертифіката:

→ забороняється проведення всіх масових заходів;
→ забороняється приймання відвідувачів у закладах харчування;

→ забороняється відвідування родиною і сторонніми установ соцзахисту;

→ забороняється робота спортзалів і фітнес-центрів;

→ припиняється діяльність установ готельної сфери;

→ обмежується доступ відвідувачів до приміщень ЦНАП, управлінь праці та соцзахисту населення, Пенсійного фонду, за винятком надзвичайних випадків;
→ все ще буде дозволено проведення спортивних заходів без глядачів;

→ все ще буде дозволено відвідування спортзалів і фітнес-центрів спортсменами національних збірних України та їхніми тренерами.

Всі пункти вище дозволені відвідувачам, клієнтам і працівникам закладів із негативним ПЛР-тестом (термін дії 72 години) або COVID-сертифікатом.

Підтримка "спецоперації" не допомогла?: В Росії масово скасовують концерти путіністки Повалій

понеділок, 20 березень 2023, 20:52

Путіністка Таїсія Повалій планувала масштабний тур по Росії, проте на території країни-агресора почали масово скасовувати її концерти. Першим з графіка зняли концерт в Читі, інформують Патріоти України. "Він повинен був відбутися 27 березня. Про це (пр...

"Росія звільнила Сирію від американців": В Одесі таксист шокував пасажирку заявами про "нацистів" та "ракети США"

понеділок, 20 березень 2023, 20:15

В Одесі таксист одного із сервісів оскандалився пропагандистськими заявами про "нацистів-фашистів" в Україні та "американські ракети", які летять на мирні міста. Відео з проросійським водієм записала його пасажирка та опублікувала в соцмережах, передаю...