Київ напередодні запровадження "червоної зони". Кличко видав список, що заборонять невакцинованим від ковіду

За умови переходу Києва до червоної зони епідемічної небезпеки громадський транспорт продовжить роботу у звичному режимі, якщо пасажирів буде щонайбільше як передбачено документами на транспортний засіб. Про те, які будуть антикоронавірусні обмеження в столиці, повідомив у Facebook мер міста Віталій Кличко.

Уже вирішено, що припиняється відвідування навчальних закладів із 23 жовтня до 8 листопада: канікули для школярів триватимуть з 23 до 31 жовтня. Наступного тижня буде прийнято додаткове рішення про дистанційне навчання або додаткові канікули.

Дитячі садки продовжать роботу в звичному режимі за умови 100% вакцинації всього персоналу.

Працюватимуть також інші навчальні заклади, всі працівники яких отримали сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19.

За умови переходу до червоної зони вводяться такі обмеження для тих, у кого немає негативного ПЛР-тесту або ковід-сертифіката:

→ забороняється проведення всіх масових заходів;
→ забороняється приймання відвідувачів у закладах харчування;

→ забороняється відвідування родиною і сторонніми установ соцзахисту;

→ забороняється робота спортзалів і фітнес-центрів;

→ припиняється діяльність установ готельної сфери;

→ обмежується доступ відвідувачів до приміщень ЦНАП, управлінь праці та соцзахисту населення, Пенсійного фонду, за винятком надзвичайних випадків;
→ все ще буде дозволено проведення спортивних заходів без глядачів;

→ все ще буде дозволено відвідування спортзалів і фітнес-центрів спортсменами національних збірних України та їхніми тренерами.

Всі пункти вище дозволені відвідувачам, клієнтам і працівникам закладів із негативним ПЛР-тестом (термін дії 72 години) або COVID-сертифікатом.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...