Київ напередодні запровадження "червоної зони". Кличко видав список, що заборонять невакцинованим від ковіду

За умови переходу Києва до червоної зони епідемічної небезпеки громадський транспорт продовжить роботу у звичному режимі, якщо пасажирів буде щонайбільше як передбачено документами на транспортний засіб. Про те, які будуть антикоронавірусні обмеження в столиці, повідомив у Facebook мер міста Віталій Кличко.

Уже вирішено, що припиняється відвідування навчальних закладів із 23 жовтня до 8 листопада: канікули для школярів триватимуть з 23 до 31 жовтня. Наступного тижня буде прийнято додаткове рішення про дистанційне навчання або додаткові канікули.

Дитячі садки продовжать роботу в звичному режимі за умови 100% вакцинації всього персоналу.

Працюватимуть також інші навчальні заклади, всі працівники яких отримали сертифікат про повний курс вакцинації від COVID-19.

За умови переходу до червоної зони вводяться такі обмеження для тих, у кого немає негативного ПЛР-тесту або ковід-сертифіката:

→ забороняється проведення всіх масових заходів;
→ забороняється приймання відвідувачів у закладах харчування;

→ забороняється відвідування родиною і сторонніми установ соцзахисту;

→ забороняється робота спортзалів і фітнес-центрів;

→ припиняється діяльність установ готельної сфери;

→ обмежується доступ відвідувачів до приміщень ЦНАП, управлінь праці та соцзахисту населення, Пенсійного фонду, за винятком надзвичайних випадків;
→ все ще буде дозволено проведення спортивних заходів без глядачів;

→ все ще буде дозволено відвідування спортзалів і фітнес-центрів спортсменами національних збірних України та їхніми тренерами.

Всі пункти вище дозволені відвідувачам, клієнтам і працівникам закладів із негативним ПЛР-тестом (термін дії 72 години) або COVID-сертифікатом.

Російський солдат пограбував квартиру в Ірпені та залишив своє фото "на пам'ять" господині

четвер, 26 травень 2022, 17:22

Російські військові в Україні відзначилися не тільки тотальною жорстокістю, а й дурістю. Один з солдатів армії РФ пограбував квартиру в Ірпені та залишив господині своє фото. Про це власниця житла Валерія розповіла в коментарі "Українській правді", пер...

Маленька донечка чекає на нього вдома: Марія Бурмака показала свого старшого брата, який воює в ЗСУ (фото)

четвер, 26 травень 2022, 15:38

Народна артистка України Марія Бурмака показала свого старшого брата Святослава Бурмаку. На сторінці в Instagram співачка розмістила знімок брата і повідомила, що сьогодні, 26 травня, у чоловіка день народження. Наразі Святослав перебуває в ЗСУ і захищ...