Київ увійшов до ТОП-10 світових мегаполісів за кількістю висоток

Лідером є Нью-Йорк з населенням понад 8 мільйонів чоловік і де зведено 6097 хмарочосів.

Українська столиця увійшла в десятку міст світу за кількістю висотних будівель. Як повідомило видання kievvlast з посиланням на портал SkyscraperPage, в рейтингу використовували дані 6965 міст світу, передають Патріоти України.

У Києві нарахували 1199 хмарочосів, і він знаходиться на восьмому місці. А лідером є Нью-Йорк з населенням понад 8 мільйонів чоловік і де зведено 6097 хмарочосів. Останнє місце в десятці мегаполісів займає Мехіко з населенням близько 9 мільйонів чоловік, на яких припадає 1026 висоток.

Також повідомляється, що при складанні рейтингу використовувалися дані по вже збудованим об'єктам. Висоткою вважається будівля, що має не менше 12 поверхів або висоту 35 метрів (115 футів).

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...