Київська блогерка оскандалилась заявами про українську мову: заявила, що "звучить мерзенно"

Київська блогерка під нікнеймом Анастасія Польськіх негативно відреагували на нові норми Закону про мову й потрапила у скандал. Дівчина назвала українську мову "мерзенною". Про це повідомляє Telegram Катарсис, передають Патріоти України.

Скандальну сторіз Анастасія опублікувала в Instagram, перепостивши допис про відповідні положення Закону для своїх підписників.

Однак після розголосу блогерка сторінку закрила, а сторіз видалила, за її словами, після поради хлопця, щоб "не принижуватися перед хворими людьми".

"Радикальності сторіз. Обережно, можливо загоряння п*рдака. Що по маразму? Як жити, коли не переварюєш українську?", – підписала дівчина допис. Після шквалу обурення Анастасія додала, що платить податки цій країні, на відміну від її критиків.

"Тільки днями писала про бидло, яке вузько бачить. Я уточню. Я не люблю українську мову, тому що звучить вона мерзенно. Але я плачу податки цій країні, на відміну від деяких. І я намагаюся зробити щось добре для своєї країни. А ви п*здіть і далі, про те, яка я гнида, не люблю українську мову", – вирішила вона уточнити.


Газпром прикручує українську "трубу": Зеркаль розповіла, як відіб'ється на українських споживачах дефіцит "блакитного палива"

понеділок, 25 жовтень 2021, 11:22

Транзит газу Україною скоротився на 30% у річному обсязі, якщо Нафтогаз і буде обмежувати поставки українським споживачам, то лише підприємствам. Про це заявила Радіо Свобода радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль, зазначають Патріоти України...

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...