Київське "Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у головного шпиталі Міноборони

"Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у шпиталі

З нагоди Дня збройних сил України із традиційним візитом до Київського головного клінічного шпиталю завітали гості із київського "Динамо" - представники офіційного фан-клубу на чолі із Сергієм Михайленком, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "Динамо".

Вони передали пораненим воїнам, які проходять реабілітацію, найнеобхідніші речі, про які їм повідомили волонтери, які піклуються про поранених. Зазвичай це продукти, одяг, медикаменти - усе, що може знадобитися під час реабілітації.

Подібні візити для "Динамо" вже є традиційними. Клуб організовує їх відтоді, які зі Сходу країни до шпиталю почали прибувати поранені в АТО бійці. Однак цього разу візит був трохи незвичайним - вперше разом із представниками клубу до шпиталю завітали партнери клубу з компанії ROCKET.

"Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у шпиталі

"Мотивація полягає в тому, щоб наше небо було мирним. Ми знаємо, завдяки кому так і є. Наша компанія хоче і надалі співпрацювати з клубом «Динамо» у цьому напрямку. Наші воїни повинні отримувати підтримку. Нехай, поки вона маленька, проте все одно треба привітати воїнів і вклонитися за їх роботу. Сьогодні це був маленький подарунок – ми доставили до шпиталю піцци. Головне - це позитивні емоції на обличчях воїнів. Усі посміхалися - це найголовніше", - повідомив представник ROCKET Михайло Сметюхов.

Про важливість регулярних візитів представників київського "Динамо" до поранених у шпиталі також розповів Сергій Михайленко.

"Ми приїхали привітати хлопців зі святом - Днем збройних сил України. Наш клуб пам’ятає про тих людей, які боронять кордони нашої країни тому ми приїхали привітати їх від імені президента клубу, тренерського штабу, гравців", - заявив Михайличенко.

"Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у шпиталі

Суд виніс остаточний вирок Алеку Болдвіну у справі про вбивство українки на знімальному майданчику (відео)

субота, 13 липень 2024, 15:05

Американський актор Алек Болдвін отримав остаточне рішення суду, передають Патріоти України з посиланням на CNN. З 2021 року після стрілянини на зйомках фільму "Іржа", внаслідок якої загинула операторка з України Галина Гатчінс, його тримали у списку ...

Як уникнути штрафу тим, хто не оновить облікові дані у ТЦК до 16 липня: Військоматівці дали пояснення (відео)

субота, 13 липень 2024, 14:50

Військовозобов'язані, які не оновлять облікові дані до 16 липня, можуть уникнути штрафу. . Для цього їм потрібно буде надати документи або інші підтвердження, які доводять, що громадянин не міг оновити дані впродовж відведених 60 днів. Про це повідоми...