Київське "Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у головного шпиталі Міноборони

"Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у шпиталі

З нагоди Дня збройних сил України із традиційним візитом до Київського головного клінічного шпиталю завітали гості із київського "Динамо" - представники офіційного фан-клубу на чолі із Сергієм Михайленком, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "Динамо".

Вони передали пораненим воїнам, які проходять реабілітацію, найнеобхідніші речі, про які їм повідомили волонтери, які піклуються про поранених. Зазвичай це продукти, одяг, медикаменти - усе, що може знадобитися під час реабілітації.

Подібні візити для "Динамо" вже є традиційними. Клуб організовує їх відтоді, які зі Сходу країни до шпиталю почали прибувати поранені в АТО бійці. Однак цього разу візит був трохи незвичайним - вперше разом із представниками клубу до шпиталю завітали партнери клубу з компанії ROCKET.

"Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у шпиталі

"Мотивація полягає в тому, щоб наше небо було мирним. Ми знаємо, завдяки кому так і є. Наша компанія хоче і надалі співпрацювати з клубом «Динамо» у цьому напрямку. Наші воїни повинні отримувати підтримку. Нехай, поки вона маленька, проте все одно треба привітати воїнів і вклонитися за їх роботу. Сьогодні це був маленький подарунок – ми доставили до шпиталю піцци. Головне - це позитивні емоції на обличчях воїнів. Усі посміхалися - це найголовніше", - повідомив представник ROCKET Михайло Сметюхов.

Про важливість регулярних візитів представників київського "Динамо" до поранених у шпиталі також розповів Сергій Михайленко.

"Ми приїхали привітати хлопців зі святом - Днем збройних сил України. Наш клуб пам’ятає про тих людей, які боронять кордони нашої країни тому ми приїхали привітати їх від імені президента клубу, тренерського штабу, гравців", - заявив Михайличенко.

"Динамо" привітало з днем ЗСУ військовослужбовців у шпиталі

"Приїхав через 20 хвилин, тіло було у швидкій": Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові, який скаржився на тиск

четвер, 23 березень 2023, 18:59

Командир Дмитра Гульчука - курсанта Львівського університету внутрішніх справ, який застрелився на території навчальної установи, - стверджує, що не конфліктував із хлопцем і буллінгу не було. Станіслав Пась заявив, що 18-річний юнак останній тиждень с...

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...