Ліквідувати не можна? Київський терорист заявив, що вибухівка здетонує навіть у разі його смерті

Сухроб Карімов, який захопив заручницю в київському банку, заявив, що вибухівка здетонує, навіть якщо його вб'ють, передають Патріоти України.

За інформацією "Бабеля", зловмисник закріпив на нозі трос і провів його до рюкзака, в якому, за його словами, лежить бомба. Варто зазначити, що інформація про те, чи дійсно в нього є бомба, поки не підтверджена.

За даними джерела "Обозревателя" спецоперація зі знешкодження терориста завершиться вже найближчим часом. Як повідомив кореспондент з місця подій, всередину захопленого банку вже зайшли телевізійні оператори.

У передмісті Одеси перекинулася переповнена людьми іномарка: загинули двоє юнаків (фото)

четвер, 24 вересень 2020, 16:29

Сьогодні вночі в Овідіопольському районі Одеської області перекинулася переповнена людьми іномарка, внаслідок чого загинули двоє юнаків. Як повідомили Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, аварія сталася вночі біля промтоварног...

У Києві вибрали нову "Місіс Україну" - хто представить нашу країну в США

четвер, 24 вересень 2020, 16:15

У столиці відбувся конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International-2020 ("Місіс Україна"). Корона переможниці дісталася дизайнеру з Києва Вікторії Файнблат. Фото з заходу опубліковані на сторінці конкурсу в Facebook. Цього року головний при...