Київстар вимикає 3G: Що зміниться для абонентів уже з 7 квітня

Мобільний оператор Київстар оголосив про поетапне відключення застарілої мережі 3G у частині регіонів України. Відповідні зміни почнуть діяти вже з 7 квітня після опівночі, передають Патріоти України.

Як повідомили в компанії, мережу 3G поступово замінюватимуть на сучасніший стандарт 4G, що дозволить покращити якість зв’язку та збільшити швидкість мобільного інтернету.

Зокрема, оновлення торкнеться Рівненська область. Покращення зв’язку відчують жителі Рівне, Костопіль, Острог, Березне та Клевань.

Також зміни заплановані у Волинська область, Черкаська область та Чернігівська область.

У компанії наголошують, що оновлення є плановим і не вплине на вартість тарифів для абонентів.

Користувачам рекомендують заздалегідь перевірити налаштування своїх смартфонів: увімкнути автоматичний вибір мережі та активувати функцію VoLTE, щоб уникнути можливих перебоїв зі зв’язком.

У Київстарі додають, що перехід на 4G відкриває можливість для швидшого та стабільнішого інтернету, а в перспективі оператор планує розвиток мережі до стандарту 5G.

Скандал не стихає: Матір військового оскаржує рішення суду про повернення коштів, отриманих під час його полону

середа, 17 червень 2026, 22:52

У Рівненській області подали апеляційну скаргу на рішення суду у справі щодо виплат військовослужбовцю Дмитру Панчуку, який повернувся з російського полону. Про це повідомила адвокатка відповідачки, передають Патріоти України. Йдеться про рішення Рівне...

Якщо повістки не було, а ви уже в розшуку: Ось що робити та чи потрібно одразу йти до ТЦК

середа, 17 червень 2026, 22:24

Територіальний центр комплектування оголошує у розшук порушників військового обліку. Однак якщо розшук був оголошений незаконно, громадянин може його оскаржити. Про це написали на порталі «Юристи.UA», передають Патріоти України. ТЦК має право оголошува...