Київстар зробив безкоштовною одну із своїх послуг: Що стало доступним для абонентів

Київстар підготував своїм абонентам приємний сюрприз. Мобільний оператор зробив безкоштовною послугу, що стане у нагоді багатьом підприємцям. Йдеться про тестовий доступ до програми самостійих клієнтських розсилок ADWISOR. Протягом 30 днів користування цією послугою буде безкоштовним, передають Патріоти України.

За допомогою сервісу ADWISOR від Київстар абоненти можуть у тестовому режимі розіслати до 10 персоналізованих SMS на номери мобільного оператора.

Користувачам доступні:

  • таргетовані SMS та Viber-розсилки для пошуку нових клієнтів — повідомлення розсилаються тим абонентам Київстар, які погодилися отримувати пропозиції від партнерів оператора за програмою "Мої знижки";
  • SMS та Viber-розсилки на власну базу клієнтів, при цьому можна відправляти повідомлення абонентам інших операторів.

Крім того, користувачі сервісу безпосередньо на платформі ADWISOR відтепер можуть скорочувати потрібні посилання, додавати їх до розсилки й відстежувати надалі статистику переходів за ними. При цьому можна на власний розсуд обрати найбільш зручний метод скорочення посилання — з випадковим набором букв і цифр після домену або з використанням власної назви.

На сайті Київстар є калькулятор розрахунку вартості SMS та Viber-розсилок через платформу ADWISOR. Якщо після завершення 30-денного пробного періоду вам захочеться продовжити користуватися послугою, то її вартість можна розрахувати самостійно прямо зараз.

За усією детальною інформацією стосовно цієї послуги абоненти Київстар можуть зателефонувати за номером 466 або 0 800 300 466. Підписати договір про підключення можно у магазинах мобільного оператора.

На платформі ADWISOR є "Довідка", у якій зібрані усі популярні відповіді на запитання про створення розсилок. Там пояснюється, як додавати отримувачів, як створювати повідомлення, що означають статуси розсилки, тощо.

Які авто з пробігом купують українці на внутрішньому ринку - підсумки вересня

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:47

В Україні за вересень збільшилися продажі нових і вживаних автомобілів. Експерти назвали найпопулярніші марки та моделі авто з пробігом на внутрішньому ринку. Про церозповіли в Інституті досліджень авторинку, передають Патріоти України. Найпопулярнішим...

Китай несподівано поставив під сумнів історичний успіх Індії на Місяці: Що там не так

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:45

Індія, яка стала лише четвертою країною світу, що змогла здійснити м'яку посадку на Місяць, а також першою, яка посадила свій космічний апарат "Вікрам" поблизу пересіченої місцевості південного полюса Місяця, ймовірно, перебільшує свої здобутки. Принай...