
Родичі мобілізованих на війну проти України з Татарстану поскаржилися на погане поводження з їхніми рідними. Спершу їх без належної підготовки кинули на штурм, а тепер утримують у підвалі. Звернення було опубліковано в Telegram-каналі "Совет матерей и жен", передають Патріоти України.
За словами жінок, становище російських "мобіків" погіршилося, коли їх передали під командування т. зв. 1-ї Слов'янської штурмової бригади "ДНР".
Нові командири, яких мобілізовані знають лише за позивними, відправили нове гарматне м'ясо на штурм Авдіївки Донецької області з боку села Водяне. При собі в окупантів була лише стрілецька зброя, а їхні рації не працювали. "Ви загинете – Путін надішле нових" – такими були напутні слова командування.
"Складається враження про навмисне заподіяння шкоди ЗС РФ та некомпетентність командування. Колишнє командування нашого полку зрадило наших хлопців", – кажуть росіянки.
Про допомогу вони просять свого диктатора Володимира Путіна, скаржачись, що їхні родичі для бойовиків "ДНР" є просто витратним матеріалом. Багато "мобіків" під час штурму були поранені або ліквідовані, проте до цього нікому немає діла.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...