"Кинули" з грошима і захистом: Медики "швидкої" в Харкові влаштували акцію протесту (відео)

У Харкові співробітники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вийшли на акцію протесту, вимагаючи виплатити їм обіцяні 300% надбавки за роботу з коронавірусом. Про це повідомили в Telegram-каналі спільноти харківських журналістів "Веха", опублікувавши відео з місця проведення акції, передають Патріоти України.

Як пояснив директор центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта, 300% надбавки до зарплати отримають тільки ті, хто працював з підтвердженими випадками COVID19. Станом на 18 травня всього 244 харківських медики отримали такі виплати.

До акції протесту приєдналися тільки ті медичні працівники, у яких сьогодні вихідний. Бригади швидкої допомоги не припинили працювати.

"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...