"Кинули" з грошима і захистом: Медики "швидкої" в Харкові влаштували акцію протесту (відео)

У Харкові співробітники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вийшли на акцію протесту, вимагаючи виплатити їм обіцяні 300% надбавки за роботу з коронавірусом. Про це повідомили в Telegram-каналі спільноти харківських журналістів "Веха", опублікувавши відео з місця проведення акції, передають Патріоти України.

Як пояснив директор центру екстреної медичної допомоги Віктор Забашта, 300% надбавки до зарплати отримають тільки ті, хто працював з підтвердженими випадками COVID19. Станом на 18 травня всього 244 харківських медики отримали такі виплати.

До акції протесту приєдналися тільки ті медичні працівники, у яких сьогодні вихідний. Бригади швидкої допомоги не припинили працювати.

З архіву ПУ. "Шавка еб*ная!", або "Сливной бачок" приветствуют в Париже": Путінській пропаганд*нці влаштували "гарячий" прийом в Європі (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 2:00

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову опинилася в епіцентрі глузувань після того, як у мережі показали відео гарячого прийому, який їй влаштували під час однієї з поїздок до Парижа у квітні 2019 року. "О, улюблена в*тниця Путіна! Шавка!" – зак...

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...