
Новонароджену дівчинку, яку батьки залишили в київському пологовому будинку "Лелека", прооперували. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці директор цієї клініки Валерій Зукін, передають Патріоти України.
За його словами, стан дитини поки нормальний. Також Зукін підкреслив, що після його поста про дитинку відгукнулися багато небайдужих українців. Люди пропонували допомогу з усиновленням. Крім того, деякі самі хотіли удочерити дівчинку.
Однак директор клініки зазначив, що вони не мають права допомагати з питанням усиновлення. Всім бажаючим необхідно звертатися до відповідних державних органів - служби опіки та служби з питань захисту дітей.
Зукін завив, що пологовий будинок сам справляється з ситуацією і здатний допомогти дитині. Але при цьому подякував усім за пропозицію допомоги. "Але ми дійсно хочемо на цьому прикладі привернути увагу суспільства до проблеми, вкрай актуальної для України. За даними статистики таких дітей в Україні чимало", - написав він.
Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...
Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...