
Новонароджену дівчинку, яку батьки залишили в київському пологовому будинку "Лелека", прооперували. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці директор цієї клініки Валерій Зукін, передають Патріоти України.
За його словами, стан дитини поки нормальний. Також Зукін підкреслив, що після його поста про дитинку відгукнулися багато небайдужих українців. Люди пропонували допомогу з усиновленням. Крім того, деякі самі хотіли удочерити дівчинку.
Однак директор клініки зазначив, що вони не мають права допомагати з питанням усиновлення. Всім бажаючим необхідно звертатися до відповідних державних органів - служби опіки та служби з питань захисту дітей.
Зукін завив, що пологовий будинок сам справляється з ситуацією і здатний допомогти дитині. Але при цьому подякував усім за пропозицію допомоги. "Але ми дійсно хочемо на цьому прикладі привернути увагу суспільства до проблеми, вкрай актуальної для України. За даними статистики таких дітей в Україні чимало", - написав він.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...