Кинута в елітному пологовому будинку Києва дівчинка пережила операцію

Новонароджену дівчинку, яку батьки залишили в київському пологовому будинку "Лелека", прооперували. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці директор цієї клініки Валерій Зукін, передають Патріоти України.

За його словами, стан дитини поки нормальний. Також Зукін підкреслив, що після його поста про дитинку відгукнулися багато небайдужих українців. Люди пропонували допомогу з усиновленням. Крім того, деякі самі хотіли удочерити дівчинку.

Однак директор клініки зазначив, що вони не мають права допомагати з питанням усиновлення. Всім бажаючим необхідно звертатися до відповідних державних органів - служби опіки та служби з питань захисту дітей.

Зукін завив, що пологовий будинок сам справляється з ситуацією і здатний допомогти дитині. Але при цьому подякував усім за пропозицію допомоги. "Але ми дійсно хочемо на цьому прикладі привернути увагу суспільства до проблеми, вкрай актуальної для України. За даними статистики таких дітей в Україні чимало", - написав він.

Хіти тижня. Бережіться! Астролог назвала небезпечні періоди серпня: Таке було хіба що у 1941-му

неділя, 9 серпень 2020, 1:00

Астролог розповіла про небезпечні дати серпня, які будуть пов'язані з поєднаннями планет. Спеціаліст попередила - ситуація настільки серйозна, що важка весна-2020 "здасться нам відпочинком у санаторії". Про головні астрологічні події серпня, які будут...

Оригінальний злочин: Жінку заарештували за облизування товарів в магазині

неділя, 9 серпень 2020, 0:30

Мешканка Каліфорнії була заарештована поліцією за те, що облизувала товари в магазині Safeway в місті Саут-Лейк-Тахо. Збиток оцінили в 1800 доларів. Порушено кримінальну справу, повідомляють Патріоти України із посиланням на NBC News.