Кинута в елітному пологовому будинку Києва дівчинка пережила операцію

Новонароджену дівчинку, яку батьки залишили в київському пологовому будинку "Лелека", прооперували. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці директор цієї клініки Валерій Зукін, передають Патріоти України.

За його словами, стан дитини поки нормальний. Також Зукін підкреслив, що після його поста про дитинку відгукнулися багато небайдужих українців. Люди пропонували допомогу з усиновленням. Крім того, деякі самі хотіли удочерити дівчинку.

Однак директор клініки зазначив, що вони не мають права допомагати з питанням усиновлення. Всім бажаючим необхідно звертатися до відповідних державних органів - служби опіки та служби з питань захисту дітей.

Зукін завив, що пологовий будинок сам справляється з ситуацією і здатний допомогти дитині. Але при цьому подякував усім за пропозицію допомоги. "Але ми дійсно хочемо на цьому прикладі привернути увагу суспільства до проблеми, вкрай актуальної для України. За даними статистики таких дітей в Україні чимало", - написав він.

Біженцям на вкажуть на двері? У Раді Європи закликали не квапитися зі згортанням тимчасового захисту для українців у ЄС

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:44

Комісар з прав людини Ради Європи Майкл О’Флаєрті закликав європейські країни не поспішати зі згортанням тимчасового захисту та програм підтримки українців, які виїхали до Європи через війну, передають Патріоти України. Комісар Ради Європи з прав людин...

Скеля раптово обвалилася в море: На популярному курорті Франції сталася страшна трагедія

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:30

У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...