
Новонароджену дівчинку, яку батьки залишили в київському пологовому будинку "Лелека", прооперували. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці директор цієї клініки Валерій Зукін, передають Патріоти України.
За його словами, стан дитини поки нормальний. Також Зукін підкреслив, що після його поста про дитинку відгукнулися багато небайдужих українців. Люди пропонували допомогу з усиновленням. Крім того, деякі самі хотіли удочерити дівчинку.
Однак директор клініки зазначив, що вони не мають права допомагати з питанням усиновлення. Всім бажаючим необхідно звертатися до відповідних державних органів - служби опіки та служби з питань захисту дітей.
Зукін завив, що пологовий будинок сам справляється з ситуацією і здатний допомогти дитині. Але при цьому подякував усім за пропозицію допомоги. "Але ми дійсно хочемо на цьому прикладі привернути увагу суспільства до проблеми, вкрай актуальної для України. За даними статистики таких дітей в Україні чимало", - написав він.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...