"Китай, 3050 рік": Дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею (відео)

"Китай, 3050 рік": дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею. ВІДЕО

Туристка Марина Гуаранья з Бразилії купила продукти у китайському супермаркеті й розрахувалась лише за допомогою долоні та безконтактного сканера - без готівки, банківської карти та телефону. Як це можливо, дівчина розповіла на своїй сторінці у TikTok, передають Патріоти України.

Інфлюенсерка не могла повірити своїм очам, коли продовжувала платити долонею й в інших закладах та автоматах. "Якщо ви забули вдома свою банківську картку, мобільний телефон або гаманець, то це не проблема. Ви просто платите за все долонею! Хіба це не дивовижно? Китай, 3050 рік", — написала дівчина в описі до короткого ролика, що швидко став вірусним.

Ця технологія під назвою Weixin Palm Payment наразі доступна лише в південній частині країни. Її розробили винахідники з компанії Tencent, відомої завдяки застосунку для миттєвого обміну повідомленнями WeChat. Суть Weixin Palm Payment полягає у використанні інфрачервоної камери для аналізу біометричних даних і вен на руці кожної людини.

Ті, хто бажають скористатися цією інновацією, мають пройти спеціальну реєстрацію та відсканувати свою руку, попередньо надавши розробникам повну інформацію про себе — ім'я, номер телефону, серію паспорта, дані облікового запису у додатку WeChat Pay тощо.

Утім, фахівці з кібербезпеки наголошують, що це може бути ризиковано, адже не до кінця зрозуміло, де та як зберігається відповідна інформація про користувачів, наскільки вона захищена від зловмисників та хто має до неї доступ.

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...