Китай всім брехав: Супутникові знімки Уханя можуть вказувати на поширення COVID-19 ще в серпні 2019 року, - розслідування

Дослідження Гарвардської медичної школи, яке провели з допомогою супутникових знімків парковок лікарень в Ухані, а також інтернет-пошуку показують, що коронавірус міг поширюватися в Китаї ще в серпні минулого року, передають Патріоти України.

В процесі фахівці виявили значно більшу кількість автомобілів на парковках в п’яти лікарнях Ухані в кінці літа і восени 2019 року в порівнянні з роком раніше. Пошуки ключових слів в інтернеті, таких як “кашель” або “діарея” в китайській пошуковій системі Baidu також вказують на можливість поширення.

На знімках з жовтня 2018 року, дослідники нарахували 171 автомобіль на стоянках в одній з найбільших лікарень Ухані. Супутникові дані рік потому показали 285 автомобілів.

«В окремих лікарнях спостерігаються дні з великим відносним об’ємом як восени, так і взимку 2019 року. Однак у період з вересня по жовтень 2019 року п’ять із шести лікарень демонструють найвищий відносний денний обсяг аналізованого ряду”, — сказав головний інноваційний директор Бостонської дитячої лікарні Джон Браунштейн.

За його словами, не можна стверджувати, що обсяг транспорту біля лікарень був викликаний саме коронавірусом, однак є й інші дані, які показують, що його поява відбулася до ідентифікації на ринку морепродуктів “Хуанань”у грудні 2019 року.

Він додав, що пошуки ключових слів про шлунково-кишкові захворювання в ті періоди зростав на “історичному рівні”.

“І тепер ми знаємо, що шлунково-кишкові симптоми дійсно важливий маркер для Covid-19. Величезний відсоток людей, які були заражені в Ухані, насправді мали симптоми діареї», — говорить Браунштейн.

Поєдинок на "Арені-Львів": "Шахтар" із 2000-м голом плюс достроково став чемпіоном України (відео)

неділя, 28 травень 2023, 23:53

Донецький "Шахтар" у матчі 29-го туру Прем'єр-ліги обіграв "Дніпро-1" і за тур до завершення національної першості 14-й раз став чемпіоном України з футболу. Поєдинок на "Арені-Львів" завершився з рахунком 3:0, після якого підопічні Ігора Йовічевича ст...

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 23:39

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...