Китайська вакцина не врятувала: Після щеплення масово захворіли лікарі Індонезії, чимало у важкому стані

В Індонезії заявили, що вакцина не працює проти індійського штаму. Фото: Reuters

В Індонезії понад 350 лікарів захворіли на коронавірус після щеплення препаратом Sinovac. Десятки з них вимагають госпіталізації через високу температуру й низький рівень кисню в крові, повідомляють Патріоти України з посиланням на СNN.

Дані Індонезійської медичної асоціації свідчать, що цю вакцину вкололи майже всім медпрацівникам країни з населенням 270 млн.

У районному управлінні охорони здоров'я Кудус у Центральній Яві висловили стурбованість ефективністю вакцини проти мутованих штамів. Особливо проти того, який уперше виявили в Індії.

В Україні зараз цим препаратом масово щеплюють українців у центрах вакцинації.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.