Китайські Ромео та Джульєтта: Археологи виявили подвійне похованнє, де один з подружжя зажадав бути похованим живцем

У могилі знайшли скелети чоловіка та жінки, які обіймалися. Фото: Quanchao Zhang et al.

Археологи з Китаю і США детально вивчили знайдене торік парне поховання часів династії Північна Вей (386−534 рр. н. е.). Вони виявили, що китаянка могла пожертвувати собою, заради обіймів у могилі зі своїм померлим чоловіком. У могилі знайшли скелети чоловіка та жінки, що обіймалися. На лівому безіменному пальці жінка мала срібний перстень — це вважалося символом, що демонструє бажання вічної любові пари і повагу до їхньої любові з боку людей, які їх поховали, зазначають Патріоти України.

На думку вчених, цілком ймовірно, що дружина пожертвувала собою, аби бути похованою разом зі своїм померлим чоловіком, хоча не виключають і інші сценарії.

Дослідники зазначають, що чоловік зростом близько 160 см був похований у віці 29−35 років. Крім того, на його залишках виявили кілька ознак патологій і травм.

Жінка, була трохи старша за свого чоловіка. Вчені повідомляють, що вона померла у віці 35−40 років, а її зріст становив близько 157 сантиметрів. Ніяких патологій у неї не було.

Це відкриття є унікальним проявом людських емоцій любові у похованні, пропонуючи рідкісний проблиск поглядів людей на любов, життя, смерть і потойбічне життя у північному Китаї під час інтенсивного культурного й етнічного обміну.

Роботи більше, ніж охочих працювати: ТОП-12 сфер, де критично не вистачає співробітників

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:30

В Україні виник аномальний дефіцит кадрів. При цьому у 12 сферах вакансій більше, ніж розміщених резюме. Серед таких сфер готельно-ресторанний бізнес, туризм; логістика, склад, нерухомість, охорона, безпека тощо, передають Патріоти України. Про це йдет...

Як українцям не втратити зв'язок, коли немає світла: Ось що треба знати

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:22

Відключення світла впливають на роботу всіх базових станцій зв'язку в Україні. Без електроенергії інфраструктура операторів залежить від батарей і генераторів, які потребують постійної підзарядки та заправки. Проте зв'язок може зникати не лише через ві...