Китайський місяцехід розкрив таємницю "будинку" на зворотному боці Місяця

Місяцехід "Юйту-2" зміг встановити, що за "таємничий" об'єкт йому вдалося сфотографувати у грудні 2021 рокуу кратера Фон Карман. На знімках, що з'явилися на початку грудня, об'єкт виглядав як невеликий будинок, за що отримав від користувачів Мережі прізвисько "таємнича хатина".

Як повідомляє CNet, коли апарату вдалося підібратися до об'єкта ближче, виявилося, що це невеликий камінь, що лежить на краю кратера, повідомляють Патріоти Україниз посиланням на "Профіль".

За формою він має деяку подібність із кроликом, що присів перед морквиною. На думку користувачів, місяцехід "Юйту-2", назва якого можна перекласти як "нефритовий кролик", знайшов на супутнику Землі свій талісман.

"Юйту-2" є частиною місії "Чан'є-4", що здійснюється Китайським національним космічним управлінням. Місяцехід здійснив м'яку посадку на супутник Землі у 2019 році. Апарат працює на сонячній енергії, тому змушений періодично впадати в сплячку, поки не буде знову освітлений сонячним промінням. Це пояснює, чому йому знадобився досить довгий час, щоб підійти ближче до загадкової місячної хатини.


Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...