Китайці розробили модель машини часу: Оприлюднені результати викликали фурор у науковій спільноті

Вчені Guangzhou University (КНР) опублікували унікальну математичну модель пристрою, який, згідно з їх теоретичними розрахунками, міг би функціонувати як машина часу, викликавши широкий резонанс у науковій спільноті, порушуючи уяву та породжуючи гарячі дискусії по всьому світу.

Дослідники стверджують, що переміщення в часі може бути здійсненне, розглядаючи час як чотиривимірний простір. Їхня концепція базується на викривленні простору-часу, що нагадує утворення гравітаційних викривлень біля чорних дірок.

“Ми розглядаємо час не лише як послідовність подій, а й як простір, який можна викривляти та маніпулювати. Хоча поки не існує матеріалів для створення пристрою, що відкриває можливість подорожей у часі, дослідження заклало теоретичний фундамент для майбутніх відкриттів”, – зазначив професор фізики з Університету в Гуанчжоу, Цзянь Лі.

Дослідники стверджують, що переміщення в часі може бути здійсненне, розглядаючи час як чотиривимірний простір.

Питання, пов’язані з можливістю створення пристрою, здатного переміщати людей у минуле чи майбутнє, викликають серйозні сумніви у багатьох вчених та філософів. Деякі висловлюють припущення, що це суперечить сучасним уявленням про розвиток світу та матерії.

Проте ідея машини часу продовжує бути об’єктом неослабного інтересу істориків, науковців та вчених у галузі фундаментальної фізики та космології. Вона стимулює нові дослідження та викликає обговорення, спрямовані на розширення меж наших знань про природу часу та простору.

Це відкриття підкреслює постійну стрімку еволюцію науки та її вплив на наше розуміння всесвіту. Незважаючи на суперечки та дискусії, воно залишає відкритим питання про те, що може бути досягнуто в галузі теоретичної фізики у найближчі десятиліття.

"У Малині "ТЦК зі зброєю" ходить по домівках": Поліція пояснила місцевим, що сталося насправді (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:54

У мережі з'явилося відео з, як стверджується, "свавіллям представників ТЦК", які в повному спорядженні зі зброєю ходили по приватному сектору міста Малин. В поліції пояснили, що на території Житомирщини проходять контрдиверсійні заходи. Відповідні кадр...

Не гребують нічим: Окупанти в Авдіївці викрали дитяче ліжко з напівзруйнованої квартири (відео)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:28

Російські окупанти після захоплення Авдіївки почали грабувати квартири, у яких вціліло майно, передають Патріоти України. На початку відео окупант жаліється, що на верхньому поверсі багатоповерхівки стоїть неушкоджений телевізор, який неможливо забрати...