Китайці виявили на Місяці дивний моноліт (фото)

Знахідка була настільки незвичайною, що керівники місії розпорядилися терміново змінити програму досліджень.

Вивчаючи поверхню природного супутника Землі, китайські експерти виявили дивовижну знахідку. Йдеться про моноліт, який ніхто не очікував побачити в такому незвичайному місці. Про це повідомляє Point, передають Патріоти України.

Китайські космічні агентства ще два роки тому відправили на Місяць місяцехід "Юйту-2". З тих самих пір апарат борознить простори Місяця і намагається відшукати те, що може бути цікавим. Апарат невеликий, своїми розмірами він нагадує звичайний офісний стілець, але володіє різними функціями. Наприклад, в апарат вбудовані камери високої роздільної здатності, сонячні батареї, потужний передавач і шість моторизованих коліс.

Не так давно "Юйту-2" виявив дивний об'єкт, який вже встигли охрестити "Місячним монолітом". Китайці виявили камінь дивної форми, що нагадує уламок величезної плити з гострими гранями.

Знахідка була настільки незвичайною, що керівники місії розпорядилися терміново змінити програму досліджень. Керівництво вимагало перебудувати маршрут місяцеходу таким чином, щоб він якомога детальніше розглянув моноліт.

На жаль, змінити програму апарату не вдалося, на даний момент є лише кілька знімків таємничого моноліту. Головна версія така: моноліт є осколком породи, який відколовся при ударі космічного об'єкта і встромився в місячний грунт.

Може принести великі проблеми: Чому не можна дарувати свічки, самостійно задувати і заносити їх в будинок

субота, 22 січень 2022, 19:45

Свічки є дуже сильним енергетичним предметом. З їх допомогою ворожать, звільняють від негативу в будинку і відлякують нещастя. Але свічки можуть нести й неприємності. Які прикмети про свічки існували в старовину, і вони актуальні досі – читайте в матер...

Авто опинилось в крижаній воді: Під Херсоном поліцейські та очевидці не дали загинути 82-річному водієві (фото)

субота, 22 січень 2022, 19:28

У суботу, 22 січня, на Херсонщині поліцейські врятували життя 82-річного чоловіка, машина якого з'їхала до Каховського магістрального каналу. Про щасливий порятунок людини розповіли на порталі МВС, передають Патріоти України. Інцидент стався поблизу се...