Героями дня життєлюбивиз одеситів стали їх земляк Анатолій та його сердечні сусіди, які намагалися зробити години вимушеного просижування у ліфті Толіка більш приємними.
Як зрозуміло з відео, чоловік застряг у ліфті багатоквартирного будинку, ймовірно під час чергового відключення світла в міському районі Черемушки.
Сусіди принесли під двері ліфта пляшку з пивом та під'єднали до неї трубку, котру просунули між дверима кабіни. Таким чином Анатолій не помер від жаги в спеки та суму в темноті.
Правда не зрозуміло, як вигадливі одесити вирішували вірогідну проблему з туалетом після вживання цього сечогонного напою. Навряд Толіку вдалось скористатись тим самим "трубопроводом", щоб не поливати кабіну результатами веселого провадження часу. А може він все стійко витерпів, поки не був визволений ліфтерами.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...