Лайки по-китайськи: Робо-собак запрягли в упряжку

Для демонстрації можливостей своїх роботів розробники придумують різні трюки.

Китайська компанія Unitree Robotics показала, що їхні чотириногі роботи Laikago здатні працювати спільно для перевезення вантажів. В опублікованому на YouTube ролику показано, як роботи переносять людини, буксирують мінівен і перетягують канат, передають Патріоти України.

В останні роки робототехнічні компанії почали займатися не тільки розробкою прототипів, але і випуском комерційних версій своїх продуктів, в тому числі чотирилапих роботів. Ghost Robotics продає спритного робота Minitaur, у Boston Dynamics є комерційна модель Spot, а китайська компанія Unitree Robotics продає робота під назвою Laikago, який названий в честь першої собаки-космонавти.

Для демонстрації можливостей своїх роботів розробники придумують різні трюки — наприклад, навесні цього року Boston Dynamics з допомогою SpotMini в упряжці отбуксировала вантажівка. Unitree Robotics зняла схоже відео — в ньому показано три різні сценарії колективної роботи Laikago Pro (більш потужна комерційна версія Laikago).

Незважаючи на те, що офіційна вантажопідйомність Laikago Pro становить п’ять кілограмів, опублікованому ролику показано, що роботи здатні переносити дорослу людину вчотирьох. Також на відео вісім роботів в упряжці буксирують невеликий мінівен з двома пасажирами і перетягують канат.Хіти тижня. У скреп буде істерика: У Китаї створили військовий вертоліт, схожий на НЛО (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 0:35

У Китаї відкрилася вертолітна виставка China Helicopter Exposition 2019, де показали незвичайний експонат - повітряний транспорт Super Great White Shark у вигляді літаючої тарілки, передають Патріоти України з посиланням на Naked Science. Розробники ві...

Зворушливо до сліз: Наречений купив весільну сукню і одружився із своєю дівчиною, яка померла від раку грудей (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 0:18

Господаря магазину весільних суконь настільки зворушила історія закоханих, що він дозволив нареченому вибрати будь-яке плаття, заплативши за нього всього один символічний юань. У китайському місті хлопець Далянь Сюй Синань і дівчина Ян Лю були щасливі ...