Лавандова гора: Як підприємці- мрійники з Закарпаття створили найбільшу спеціалізовану плантацію в Україні

На найбільшому лавандовому полі в Україні, "Лавандовій горі", розпочався "високий сезон". Журналісти Mukachevo.net скористались вдалим моментом, щоб відвідати популярну туристичну локацію задля репортажу з власниками, зазначають Патріоти України.

Юрій та Мирослава Качур в минулому займались продажем будівельних матеріалів, проте вирішили змінити рід діяльності. Кілька років не займались нічим, тільки приглядались. Під час однієї з відпусток їх зачепили лавандові поля за кордоном. Опісля спеціально їздили в Болгарію, Словенію, Італію та Хорватію щоб дізнатись, як би повторити успіх на Закарпатті.

Для широкого загалу "Лавандову гору" відкрили у 2020. Про прибутки поки не йдеться, тільки витрати. Фотосесії, які зараз активно проходять є лише сезонним заробітком. До слова, вартість входу - 100 гривень з особи (проте є винятки). Загалом цілий рік реалізовують продукти із лаванди і займаються вирощуванням саджанців. Востаннє заклали 2.5 гектари лаванди та дамаської троянди.

На 100% 320 тисяч Lavandula angustifolia відкриється 5-10 липня. Прогнозовано поле цвістиме до 25 липня. Проте погода може внести зміни.

Зараз найбільше туристів із Львова, Волині та Чернівців. Особливу увагу рекламі не надають, самі відвідувачі роблять репости у соцмережах.

Як розпочати власний бізнес із лаванди, чому варто об'єднуватись виробникам та як вдалося реалізувати мрію - дивіться у нашому матеріалі.

Бонус буде лише за певних умов: Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:50

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...