Лазурний Берег Франції та пляжі Дубая - улюблені локації ОПЗЖиста: Нардеп з "батальйону Монако" уже втретє за велику війну виїхав з України

Народний депутат від забороненої партії ОПЗЖ, відомий столичний забудовник Вадим Столар 1 червнявтретє залишає Україну, через три дні після повернення з-за кордону. Про це пише "Українська правда" з посиланням на співрозмовників у прикордонній службі.

За інформацією УП, на початку року Столар, майже через рік після виїзду, був змушений повернутись в Україну і навіть відвідати засідання парламенту, бо під загрозою опинився депутатський мандат. А коли знову намагався виїхати, то вже не зміг. І був вимушений залишатись в Україні з січня по квітень.

У квітні питання Столара вирішились, і він знову зміг повернутися до звичного життя на Лазуровому березі в маєтку, який ви бачите на фото, і до вояжів у Дубай (де Столар вже резидент).

Ось статистика переміщень нардепа:

  • 03.04.23 – виїзд;
  • 01.05.23 – повернення;
  • 07.05.23 – виїзд;
  • 27.05.23 – повернення;
  • 01.06.2023 – виїзд.

"Українська правда" також дізналася, що персонал Столара у Ніцці вже переробив номерні знаки на його авто з українських на європейські.

Сам Столар пояснює ситуацію дуже просто. Каже, що в Монако у нього живе сім'я, і його діти ходять там до школи. Він не бачить в цьому нічого осудного, адже вони з дружиною "зі своїх рахунків платять за цю школу і відображають це відповідно до законодавства".

Депутат визнає, що періодично виїжджає з країни, і робить це "цілком легально й офіційно". Він пояснив, що 1 червня виїхав з України "з офіційним відрядженням до Сенату Франції", де зараз і перебуває. Але уже встиг заїхати до Монако відвідати дружину та дітей і привітати доньку з 16-річчям.

Жахливий удар рашистів по жилим кварталам Херсона: Скалічені люди, серед них – поліцейські та комунальники (фото, відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:45

Керівник Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив про смерть поліцейського, який отримав важкі поранення, рятуючи цивільного під час ворожого обстрілу Херсона. . Сьогодні, 2 жовтня, вранці російська армія завдала удару по середмістю Херсона. В рез...

Артем Пивоваров зворушив вчинком на своєму концерті щодо українського бійця, який через поранення втратив зір (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:30

Військовий штурмової бригади Національної Гвардії в лютому цього року під час виконання бойового завдання дістав важке поранення. . Український співак Артем Пивоваров показав відео зі свого концерту, на який прийшов військовий, який втратив зір після ...