"Ледь не перегризла горло": На Київщині жінка спокійно дивилася, як пес рвав її сусідку (фото)

На Київщині, в селищі Велика Димерка, пес породи алабай перестрибнув через бетонний паркан і покусав жінку, яка живе по сусідству з його господарями. Про інцидент розповіла користувач Аліна Патерилова. Він трапився ще 13 лютого, але постраждала досі страждає від численних травм, передають Патріоти України.

Виявилося, що господиня пса спокійно стояла і дивилася на те, що відбувається, а потім підійшла і запитала: "Ну що, догралися?".

"Собака дуже агресивно рвала жінку, якби не зимовий одяг, перегризла б горло, так як намагалася схопити саме за нього. У результаті нападу у потерпілої численні гематоми і глибока рана на стегні. В поліклініці немає вакцини, яку необхідно вводити при укусі собак" , – розповіла очевидиця.

Хіти тижня. У Франції заявили про препарат від коронавірусу, що знищує збудник хвороби за 6 днів

вівторок, 7 квітень 2020, 13:00

Пацієнти з COVID-19, що стали учасниками випробувань і отримували хлорохін (скорочена назва у Франції), продемонстрували швидке і ефективне відновлення. У Франції заявили, що протималярійний препарат гидроксіхлорохін нібито може позбавити коронавірус з...

Дайте їй "Оскар": Ввічлива дівчинка давиться маминою їжею, але робить вигляд, що це смачно (відео)

вівторок, 7 квітень 2020, 12:59

Відео набрало більше шести мільйонів переглядів. Люди висловлювали захоплення вишуканими манерами дівчинки. І співчували їй. Маленька дівчинка підкорила мережу своєю винятковою ввічливістю і добрим серцем. У соцмережі Twitter стрімко набуває популярнос...