"Ледь не зачепив машину": Очевидець розповів подробиці падіння літака на Харківщині

Очевидець аварії військово-транспортного літака Ан-26 загасив двох постраждалих і надав їм першу допомогу.

Військово-транспортний літак Ан-26, який зазнав аварії в Чугуєві (Харківська область), під час падіння ледь не зачепив автомобіль. Про це розповів очевидець події – підполковник поліції в Харківській області Олег Нагайцев, повідомляють Патріоти України.

За словами Нагайцева, він їхав до Харкова і побачив катастрофу одним із перших. Він викликав поліцію і рятувальників. На місці вже перебував інший очевидець, який загасив двох постраждалих і надав їм першу допомогу.

"Він бачив, як пролітав літак, і саме падіння. Він ледь, без малого, не зачепив його машину. Його [очевидця, який надав першу допомогу] звуть Ярослав Тарасов", – заявив Нагайцев.

Софія Ротару розчулила рідкісним знімком з покійним чоловіком

субота, 24 жовтень 2020, 8:27

Народна артистка СРСР, співачка Софія Ротару поділилася зворушливим знімком з покійним чоловіком Анатолієм Євдокименком, передають Патріоти України. Сьогодні, 23 жовтня, виповнюється 18 років, як народний артист України та керівник ансамблю "Червона ру...

У стародавніх майя виявили складні технології, вчені заявили про неймовірну сенсацію

субота, 24 жовтень 2020, 8:05

Древня цивілізація майя використовувала складні технології з очищення води - в місті Тікаль близько 2 тисяч років тому вони побудували системи фільтрів у водосховищі Коррієнталь на території сучасної північної Гватемали. Конструкції зводили з натуральн...