
У понеділок, 29 липня, у Києві дерево ледь не вбило дівчину, впавши до її ніг. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів користувач Сергій Марченко, повідомляють Патріоти України.
"Якби молода дівчина йшла десятьма метрами далі по алеї, це дерево впало б прямо на неї. Можу собі уявити, що вона пережила, коли ця х*нь впала їй під ноги", - пише він.
Також користувач зазначив, що це не поодинокий випадок в цих місцях, оскільки керівництво університету ім. Тараса Шевченка, якому належить ця ділянка, не займається його облагороджуванням і прибиранням.
Він вказав, що поруч з деревом, що впало, ще одне - яке вже зламалося і може впасти в будь-який момент і закликав місцеву владу виправити ситуацію.
"Їм по барабану взагалі все. Що освітлення, за винятком однієї алеї, немає. Що давно надщерблений асфальт. Що прямо в ботсаду влаштоване звалище сміття і там гниють листя, гілки, обгортки від морозива. І зараз їм по барабану, що поруч з падінням дерева, стоїть ще одне, яке вже зламано, а його верхівка тримається на одній корі і може впасти на людей в будь-який момент. КМДА, зверніть увагу", - написав він.

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...