Ледь не знудило від видовища: У Києві чоловік знайшов невідоме "чудовисько" в консервах (фото)

У Києві чоловікові попалися консерви з "сюрпризом". Відповідні фотографії він опублікував на сторінці спільноти "Мій Відрадний" в Facebook, передають Патріоти України.

"Тільки що в "Форі" на Василенко купили консерву. В середині був виявлений велетенський тарган! Тарган, тарган, тарганище! Що робити в такій ситуації? В суд подавати?! На кого?" - йдеться в підписі до знімків.

У коментарях користувачі почали висловлювати припущення, що це може бути і що з ним робити. "Мало не знудило. От жесть", - написали в мережі. "Мене від одного виду заколотило!" - зазначили в коментарях. "По-моєму, це заморожена і розчавлена креветка", - припустили користувачі.

"Мені така штука рік тому в замороженій рибі попалася, купленій на ринку. Кажуть їстівний, я не ризикнула", - розповіли в мережі.

Насправді це морський тарган або Ставниця. Він поширений уздовж берегів Північного Льодовитого океану і півночі Тихого океану. Також проживає в солонуватому Балтійському морі, де класифікується як льодовиковий релікт.

З архіву ПУ. "Руки геть від нашої землі!": Росіяни висунули жорсткий ультиматум Путіну (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 10:00

Жителі республіки Комі та Архангельської області висунули чотири вимоги до президента Росії. У Росії жителі Архангельської області і Республіки Комі записали спільне відеозвернення до глави держави Володимира Путіна. У зйомці взяли участь кілька сотень...

Криваві протести в Білорусі напророкували в американському серіалі за 2012 рік - відео вражає

четвер, 13 серпень 2020, 9:58

Криваві, жорстокі протести в Білорусі напророчили в американському мультсеріалі для дорослих "Південний парк". Про це пише Telegram-канал "ВЕХА (Харків)", передають Патріоти України. В одній із серій серіалу є момент з випуском новин. У них ведучий ро...