Легалізація зброї в Україні: Важливі деталі майбутнього закону

Головним питанням залишається врегулювання незаконного обігу зброї.

21 січня, представник МВС заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров пояснив, що відомство готове співпрацювати з міжнародними партнерами, щоб створити єдиний закон, який відповідав би європейській практиці по легалізації зброї. Про це повідомляє прес-служба МВС, передають Патріоти України.

За словами Гончарова, в документі повинен бути чітко прописаний кожен пункт, щоб потім не почали виникати питання щодо нормативної невизначеності. Він запевнив, що повинен бути чіткий контроль за правилами по легалізації, тоді процес буде йти спокійно.

У Британії двоє вандалів зпиляли легендарне "дерево Робін Гуда" заради заробітку в TikTok (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 5:00

300-річний гігант був місцем паломництва туристів та гордістю мешканців північно-східної Англії. Британська поліція заарештувала двох людей, яких підозрюють у тому, що саме вони спиляли найвідоміше дерево Англії, 300-річний платан Геп (Sycamore Gap) бі...

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...