Легендарний білорусько-російсько-український репер пішов студентом до харківського вишу

В університеті інформацію про те, що Сергій Пархоменко 13 серпня 2019 подав документи до приймальної комісії, підтвердили.

Сергій Пархоменко вирішив знову вчитися. Фото: ТСН.

Сергій Пархоменко, більш відомий як репер Серьога або Поліграф ШарікOFF, подав документи в приймальну на вступ до Харківського національного аерокосмічного університету ім. Жуковського, передають Патріоти України.

Так, Серьога виклав в своєму Instaram сторіз з текстом: "Вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Поліграф - студент ХАІ". "Я вирішив вступати в ХАІ, оскільки це найкращий авіаційний інститут. У ньому навчаються кращі представники молоді, до яких я зараховую і себе. У принципі, авіація - це закритий вузькоспеціалізований клуб для талановитих і геніальних людей. Я не можу зараз сказати більше про обраний напрямок навчання, але я вже зараз займаюся авіацією. Більше подробиць ви дізнаєтеся пізніше в моїх блогах", - розповів в коментарі ЗМІ Поліграф ШарікOFF (екс-Серьога).
В університеті інформацію про те, що Сергій Пархоменко 13 серпня 2019 подав документи до приймальної комісії, підтвердили. Музикант став студентом заочного відділення факультету літакобудування, повідомляє "Харків City" в Facebook.

Пугачова подарувала онукам розкішні квартири в Москві

середа, 28 жовтень 2020, 16:44

Не так давно у відомої радянської і російської співачки Алли Пугачової народилася онучка. Як виявилося, артистка активно допомагає родині свого племінника Владислава. Вона вилікувала його від наркоманії, а тепер купила квартиру його синові Жені, пише К...

Злякались? Комітет зі свободи слова заборонив частині журналістів ходити до Ради

середа, 28 жовтень 2020, 16:28

Комітет Верховної Ради зі свободи слова заборонив журналістам "Слідства. Інфо" та ще двох десятків інших ЗМІ відвідувати парламент. Джерело: керівник "Слідства. Інфо" Анна Бабінець в Facebook, сайт комітету, нардеп ВР від "Слуги народу" і член комітету...