Легко розчиняє жир та блакитного кольору: В Одесі з кранів потекла незвичайна вода (відео)

Одесити припустили, що міський водоканал вирішив підійти до питання "покращення"радикально.

В Одесі в будинку на Французькому бульварі, 14 з крану текла вода блакитного кольору з характерним запахом. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Одесса INFO, передають Патріоти України.

"На Французькому бульварі, 14 маленькою цівкою ось така красива вода йде... З приємним не різким запахом... У ході експерименту виявилося, що добре розчиняє жир ...", - йдеться в повідомленні.

Одесити припустили, що міський водоканал вирішив підійти до питання "покращення"радикально. Днями така сама вода з миючим засобом йшла з кранів на вулиці Заболотного.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...

Працювали у кафе й ресторанах: У Києві затримали банду іноземців, які обкрадали людей за схемою "підсід" (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:25

У Києві оперативники затримали іноземців, які систематично обкрадали клієнтів закладів громадського харчування. Злочинців схопили на вулиці Івана Франка, 46. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook, передають Патріоти України. Зло...