Легко розчиняє жир та блакитного кольору: В Одесі з кранів потекла незвичайна вода (відео)

Одесити припустили, що міський водоканал вирішив підійти до питання "покращення"радикально.

В Одесі в будинку на Французькому бульварі, 14 з крану текла вода блакитного кольору з характерним запахом. Про це йдеться в повідомленні Telegram-каналу Одесса INFO, передають Патріоти України.

"На Французькому бульварі, 14 маленькою цівкою ось така красива вода йде... З приємним не різким запахом... У ході експерименту виявилося, що добре розчиняє жир ...", - йдеться в повідомленні.

Одесити припустили, що міський водоканал вирішив підійти до питання "покращення"радикально. Днями така сама вода з миючим засобом йшла з кранів на вулиці Заболотного.

Багаж несподівано загорівся: В аеропорту Одеси сталася вогняна НП (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:08

У п'ятницю, 14 травня, у пасажира, який планував летіти з Одеси до Києва, в аеропорту загорівся багаж. Про це пише видання Траса-95, передають Патріоти України. О 6:55 співробітники аеропорту помітили, що з сумки у чоловіка йде дим. Чоловіка швидко вив...

Присутні затамували подих: Кіт вистрибнув із п’ятого поверху під час пожежі (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:39

Під час пожежі в Чикаго кіт продемонстрував вражаючу здатність приземлятися на чотири лапи після стрибка з п'ятого поверху. Спритну тварину зняли на відео співробітники пожежного управління, передають Патріоти України. Крізь клуби диму в розбитому вікн...