"Леся голову помила?": Нікітюк вразила новим образом - такою фани її ще не бачили (фото)

Яскрава білявка Леся Нікітюк з'явилася у соцмережі з довгим рожевим волоссям. Рожеві кучері зробили популярну ведучу схожою на казкову фею, зазначають Патріоти України.

«Найдобріший вечорочок. Я тут трохи випала з інсти. Всіх люблю, скоро повернуся», — написала Леся. Шанувальники Нікітюк не залишили без уваги її зачіску. Вони вважають, що рожеве волосся Лесі до лиця, що вона схожа на Барбі. Багатьом подобається такий лук Лесі Іванівни, яка часто експериментує, але з рожевим волоссям нібито вперше. А одна з фанаток пожартувала, що «Леся голову помила».

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....