Леся Нікітюк перекрила міст у Києві, приїхала поліція (відео)

Телеведуча знімає новий туристичний проект, чи був у неї дозвіл на перекриття дорожнього руху, не повідомляється

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк задля зйомок своєї тревел-програми перекрила міст у Києві. Дівчина розповіла про пригоду у своєму Instagram і навіть повідомила, що на місце зйомок приїхало кілька патрульних авто, зазначають Патріоти України.

Ще майже о 4 годині ранку телеведуча стала ділитися з шанувальниками відеозаписами, розповідаючи про причини такого раннього підйому в недільний ранок. Вже на світанку дівчина показала перекритий міст у Києві та патрульні автомобілі. Причина полягала в тому, що команда телеведучої знімала частину епізоду для тревел-шоу "Le Маршрутка".

Про те, чому на зйомки приїхала поліція дівчина не розповідає. Телеведуча поділилася подробицями у своїх історіях в Instagram.


"Приречені": Названо знаки Зодіаку, з якими дуже важко побудувати стосунки

субота, 24 жовтень 2020, 17:28

З деякими знаками Зодіаку будувати стосунки складніше, ніж з іншими, через властиві їм риси характеру. Астрологи назвали трійку знаків Зодіаку, над стосунками з якими вам доведеться істотно попітніти, передають Патріоти України. Діва не підпускає до се...

Водіям на замітку: 10 найшвидших автомобілів з мінімальною витратою палива

субота, 24 жовтень 2020, 17:25

Між традиційними паливними автомобілями та електромобілями "затесалися" гібриди, що підзаряджаютья. Це досить цікаві машини, оскільки вони єдині, хто поєднує в собі низьке споживання палива і спортивні характеристики, передають Патріоти України. Особли...