Лежала три дні: У Сумах жінку завалило мотлохом у власній квартирі

У Сумах патрульні визволили 75-річну жінку з-під завалів мотлоху у власній квартирі. Поліцію викликали сусіди, коли самотня жінка 3 дні не виходила з квартири та не забирала пакунків із їжею, передають Патріоти України.

Поліцейські викруткою відкрили двері і вжахнулися побаченим: щоб дістатися до потерпілої - довелося розчистити прохід від сміття. Під завалами вони помітили руку, яка ворушила пальцями. Але відгукнутися пенсіонерка не могла, бо була привалена мотлохом. Так і пролежала 3 дні.

З'ясувалося, що у жінки стався інсульт. Медики кажуть, що її життя врятувала небайдужість сусідів та оперативність копів.

Резонанс тижня. Кривавий відпочинок: У мережі розповіли про ще одного вбитого під Житомиром

субота, 30 травень 2020, 11:00

Стрілянина сталася 22 травня, близько 1:00, біля приватних ставків. Восьмеро друзів – військові та волонтери – приїхали у гості до давнього товариша. Останній під час раптового конфлікту застрелив сімох із гостей... Один із розстріляних під час відпочи...

Київ увійшов у топ-10 міст світу за розвитком економіки спільного користування

субота, 30 травень 2020, 10:58

Оцінка проводилась за рівнем доступу до таких сервісів як Uber та Airbnb, електронних самокатів, додатків для шерингу професійних автомобілів, можливості орендувати авто у приватних власників, а також можливості доступу до всіх спортзалів Києва з одног...