
У Варшаві (Польща) серед вулиці знайшли 33-річну українку. Жінка перебувала у непритомному стані, а зверху на ній лежав і плакав п'ятимісячний малюк. Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції, передають Патріоти України.
Інцидент трапився посеред ночі. Жінку виявили випадкові перехожі. Як зазначили у поліції, жінка лежала між припаркованих авто. На ній лежало немовля у комбінезоні, але без шапки.
Люди намагалися допомогти жінці, але вона не реагувала ні на що. Пізніше виявилося, вона була дуже п'яна. За даними поліції, у крові жінки було 3 проміле алкоголю, що приблизно дорівнює 0,5 л горілки.
Медики констатували, що загрози життю жінки та дитини немає. Крім того, з’ясувалося, що жінка не мати дитини, а її тітка. Вона вийшла на прогулянку з малюком, але раптово перестала виходити на зв’язок.
На місце події приїхали батьки п’ятимісячного малюка, але й ті були напідпитку. Зокрема, у крові матері виявили 1 проміле алкоголю, а в крові батька - 1,5 проміле. Обидва - громадяни України.
Малюка тимчасово вилучили із сім’ї. Українці, яку знайшли непритомною з дитиною, загрожує до 5 років позбавлення волі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...