Лідер гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав поранених українських захисників, які лікуються у США

Відомий американський музикант, лідер гурту Metallica Джеймс Гетфілд відвідав у лікарні поранених українських захисників.Про це у Facebook повідомила представниця організації Limbs for Liberty Келлі Рорінг, що займається лікуванням українських військових, що втратили кінцівки на війні, передають Патріоти України.

За її словами, вона випадково зустріла Джеймса біля лікарні, де перебувають бійці, та запропонувала з ними зустрітися. Гетфілд погодився.

Зокрема, музикант відвідав військових Романа Денисюка та Ігоря Войного. Вони були здивовані та приємно вражені, адже неочікували побачити лідера гурту Metallica.

"Це було несподівано. Я навіть не повірив спочатку, що це він. Це була дуже коротка, але дуже тепла зустріч. Було б непогано зустрітися з ним біля вогнища та випити, а не в лікарні", – прокоментував Войний.

Та й не лише військові отримали приємні враженні від зустрічі. Сам музикант зазначив, що розмова з українськими захисниками зробила його день, також він побажав Роману та Ігорю скорішого одужання.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...