Бережіться! Медик розгромив "ліки Трампа" від COVID-19 і назвав головну небезпеку (відео)

Препарати проти малярії та інших вірусних захворювань становлять загрозу для здоров'я і життя людини, якщо застосовувати їх не за прямим призначенням, а для профілактики коронавірусу, передають Патріоти України.

До таких препаратів належать і ліки на основі гідроксихлорохіну, названі президентом США Дональдом Трампом в якості засобу для профілактики COVID-19. Таку думку в ефірі ObozTV висловив лікар-інфекціоніст, ексглава Центру громадського здоров'я Василь Курпіта.

"Однозначно не підтримую таку ініціативу пана Трампа. Напевно, його популістські заяви вже мали багато негативних наслідків, оскільки ліки використовуються не для запобігання, а для лікування", – заявив він.

"У зв'язку з цим у мене напрошується тільки один висновок: невже пан Трамп захворів на коронавірус і таким чином Білий дім намагається приховати його хворобу?" – запитав лікар. Він запевнив, що в даний час медичній науці невідомо жодного препарату, який би міг запобігти розвитку або інфікуванню коронавірусом.

"Коли говорять про препарати від малярії, то найчастіше називається гідрохлортиазид, але це препарат для лікування ревматоїдного артриту. На нього були дуже великі сподівання. Зараз велике дослідження у Франції показало, що цей препарат може допомагати, але, на жаль, він створює дуже багато проблем у пацієнтів. Рівень смертності серед тих, хто приймав ці ліки, вище, ніж серед тих, хто їх не приймав", – підкреслив Курпіта.

Виходячи з цього медик закликав "не експериментувати" з противірусними препаратами. "Такі серйозні препарати як від малярії або від вірусної інфекції повинні застосовуватися виключно під наглядом лікаря", – підкреслив він.

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...