Лікар розповів, хто краще за всіх захищений від COVID-19 - вакцина не завжди допомагає

Вакцинація від коронавірусу допомагає не всім і щеплені люди теж можуть захворіти. Найкраще захищені ті, хто вже перехворів інфекцією. Про це в ефірі "України 24" повідомив імунолог Андрій Волянський, зазначають Патріоти України.

"Вакцинація від COVID-19 не захищає абсолютно всіх. Вона захищає деяку частину людей. Хто захищений по-справжньому? Той, хто має імунний щит - він може бути і природним, і штучним. Ті, хто перехворів, захищені набагато краще вакцинованих. Велика частина вакцинованих також захищена, але не всі. Серед вакцинованих треба знаходити невідповідних, і перед ними ставити питання про третю дозу", - сказав імунолог.

Волянський зазначив, що вакцинацією потрібно захищати насамперед групи ризику, а не абсолютно всіх. Медик повідомив, що імунізація повинна бути безпечною та ефективною.

"Ми поставили тимчасові маркери: перший етап, другий... з 20 липня ми вакцинували всіх бажаючих. При цьому у віковій групі 80 + лише 8% вакцинованих двічі. Тобто тих, хто зараз хворіють і вмирають, ми їх не захистили, тому що не було маркерів, як робила Європа", - підкреслив він.

Розірвало навпіл: Tesla сина російського мільярдера влетіла у стовп (відео)

четвер, 28 жовтень 2021, 22:45

Власником розірваної і згорілої в ДТП машини Tesla Model S Plaid 2020 року випуску є 21-річний Іван Скоробагатько. У Новій Москві розірвало навпіл автомобіль Tesla, що належить синові російського мільярдера Олександра Скоробагатька. Про це повідомляє T...

Зняла маску і сказала "С*ка": Російська гімнастка вилаялася в ефірі після оголошення оцінок на чемпіонаті світу (відео)

четвер, 28 жовтень 2021, 22:34

Російська гімнастка Діна Аверіна вилаялася в ефірі телетрансляції після того, як дізналася свої оцінки на чемпіонаті світу в Японії, передають Патріоти України. Це сталося після оголошення оцінок за виступ у вправах зі стрічкою. За свій виступ Аверіна...