Лікар розповів, скільки часу хворий на COVID-19 небезпечний для оточуючих

Людина, яка перехворіла коронавірусом, може бути заразною для оточуючих близько 3-4 тижнів, якщо рахувати від початку захворювання. Таку точку зору озвучив вірусолог, доктор медичних наук Анатолій Альтштейн, передають Патріоти України.

"Як правило, ризик інфікування іншої людини триває три-чотири тижні після початку захворювання. Ця тривалість прийнята за основу проведення протиепідемічних заходів", – сказав лікар "Известиям".

Доктор зазначив, що ризик зараження коронавірусом від вже перехворівшої людини може зберігатися протягом 90 днів з моменту її одужання. За словами Альштейна, в деяких випадках лікарі спостерігали таке.

Також вірусолог повідомив, що люди, які перехворіли на коронавірус, повинні дотримуватися тих самих правил, що і всі інші, тому що напевно невідомо, як поведе себе імунітет. Нагадаємо, що деякі медики говорять про те, що були випадки повторного зараження COVID-19.

З архіву ПУ. "Трошки русопатії": В Одесі водієві авто на номерах РФ залишили "послання" (фото)

вівторок, 29 вересень 2020, 16:00

У якості паперу для свого "листа" невідомі використали обгортку від шоколадки "Рошен". В Одесі водієві автомобіля на російських номерах залишили записку на упаковці від шоколадки Roshen. Про це повідомляє блогер під ніком "Фашик Донецький" на своїй сто...

На Дніпропетровщині жінка через ревнощі кухонним ножем вбила знайомого (фото)

вівторок, 29 вересень 2020, 15:57

У Дніпропетровській області правоохоронці затримали жінку за підозрою у вбивстві свого знайомого. Подробиці злочину розповіли у прес-службі обласної поліції. Інформацію про вбивство в Апостоловому правоохоронці отримали ввечері 26 вересня. Було встанов...