Справи дійсно погані: Лікар з Ізраїлю спростував популярний фейк про смертність від COVID-19

Смертність від коронавірусу некоректно порівнювати зі смертністю від захворювань, які не передаються через повітря, наприклад, від онкологічних або серцево-судинних захворювань. Таку думку в ефірі телеканалу Obozrevatel TV висловив лікар-анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль. "Порівнювати просто нерозумно", - підкреслив він, передають Патріоти України.

Коментуючи останні дані про захворюваність і смертність від коронавірусу в світі, 33 мільйони і 1 мільйон відповідно, медик заявив: "Це велика смертність. Під час грипу в десятки разів менше".

Апелюючи до поширеної думки про те, що нібито смертність від коронавірусу не перевищує смертності від інших захворювань, лікар заявив: "Просто подивіться, що під час респіраторного захворювання смертність 1-2%. Це не рак, це не інфаркт, вони не сезонні і не передаються через дихання! Це реально страшна цифра, до людей не доходить!"

У цьому контексті він поділився висновком, який зробив після нещодавнього візиту в Україну. "У вас люди не надто стурбовані носінням масок і дотриманням соціальної дистанції. Тому я думаю, що велике зростання буде вже найближчим часом, до кінця жовтня", – додав медик.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...