Лікарі давали 1% на життя: Українець пережив інсульт та коронавірус з 95% ураженням легень (фото, відео)

62-річний Володимир Литвіняк з Івано-Франківської області пережив інсульт та коронавірус з 95% ураженням легень. Його історію розповідає RAI Media group, передають Патріоти України.

Чоловік три місяці боровся з коронавірусом, 48 днів він провів у реанімації, 37 з них на апараті ШВЛ. Медики давали йому лише 1% на життя. З ним уже кілька разів прощалася донька Наталія, яка тепер впевнена, що сталося диво. А лікарі кажуть, що він – рекордсмен.

"Він поступив до нас у вкрай важкому стані, самостійно він дихати не міг, був під'єднаний до апарату штучної вентиляції легень. На ньому він перебував 37 днів. Самостійного ефективного дихання не було", - розповів лікар анестезіолог-реаніматолог Юрій Манівчук.

До COVID-19 додалися ускладнення. У Володимира просто у реанімації стався інсульт. Зараз чоловік наново вчиться ходити та говорити.

"Стан хворого в динаміці з покращенням, він вже не кисневозалежний, вдома періодично перебуває на оксигенотерапії, але сатурацію отримує. Його чекає довгий реабілітаційний період", - зазначив лікар.


Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...