Лікарі казали, що може стати "овочем" назавжди: "Мертва" частина мозку чоловіка, який впав із балкону в дитинстві, запрацювала через 50 років

Чоловік, який ще в дитинстві випав з балкона, і його батькам сказали, що він не зможе жити нормальним життям, через десятиліття здивував навіть медичних експертів. Про це пише Daily Star, передають Патріоти України.

Минулого року 54-річний Даррен Джуелл виявив, що частина його мозку, яка вважалася "мертвою", повернулася до життя, попри те, що йому казали, що він може "стати овочем".

Хоча лікарі пророкували йому академічні та професійні проблеми на все життя через жахливе падіння з балкона пів століття тому, Даррен кинув виклик усім обставинам.

Чоловік з Енфілда, що в Лондоні, сказав: "Це було 1970 року, тож тоді ще не було МРТ-сканування. Довгий час я не знав, що саме у мене, лікарі просто сказали моїм батькам, що я ніколи не зможу бути "нормальним" і що я навіть можу стати "овочем".

Даррен стикався з постійними перешкодами протягом усього свого життя, зокрема труднощі з рухом лівої частини, але це ніколи не заважало йому жити повноцінним життям. Він закінчив кулінарний коледж, став шеф-кухарем, але 2001 року почав відчувати проблеми з рівновагою і падати, що спричинило занепокоєння серед його колег і клієнтів.

"Відвідувачі запитували інших співробітників, чи я не п'яний, тому що моя рівновага була нестабільною. Вперше я помітив, що зі мною щось не так, коли сидів і дивився телевізор, і раптом мою ліву ногу на п'ять хвилин звело судомою. Я знав, що мені треба йти до лікаря".

Після візиту до лікаря та МРТ Даррен виявив, що третина його мозку не функціонує, і йому сказали, що нічого не можна зробити, щоб усунути пошкодження.

Даррен розповів: "Коли почалася пандемія, я не міг залишатися на місці, я повинен був продовжувати працювати своїм мозком. Тому я записався на всілякі онлайн-курси. Я вивчав комп'ютерні мови, як створювати веб-сайти, ораторське мистецтво".

Після планового МРТ у липні 2021 року Даррен отримав несподіваний дзвінок від свого лікаря, який наказав йому відвідати Національну лікарню неврології та нейрохірургії в Лондоні.

"Парки не захистять!": В Харкові близькій до міськради фірмі виділили 1 млн 750 тисяч грн на ремонт фонтана, активісти протестують

субота, 13 квітень 2024, 18:29

13 квітня жителі Харкова вийшли на акцію протесту біля фонтану "Дзеркальний струмінь", щоб привернути увагу до нещодавнього тендера ремонту шпиля альтанки за 1 750 212,49 грн. Про це повідомляє харківське видання "Ґвара Медіа", передають Патріоти Украї...

"Республіканці фактично вбивають Україну": Стівен Кінг обрений затримкою допомоги від США

субота, 13 квітень 2024, 18:15

Американський письменник Стівен Кінг у суботу, 13 квітня, прокоментував затримку і постійне відтермінування республіканцями США голосування щодо військової допомоги Україні. Про це він написав у соцмережі Х, передають Патріоти України. За його словами,...