Лікарі назвали найкориснішу осінню ягоду, яка знижує цукор і холестерин

Лікарі розповіли про суперкорисну осінню ягоду, яка може знижувати рівень цукру в крові, а також боротися з поганим холестерином. Мова йде про суничник (суничне дерево, арбутус), передають Патріоти України.

Так, в медицині використовують різні лікарські засоби, що знижують рівень цукру в крові. Але вони мають багато побічних ефектів. Ягоди ж суничника є природними ліками.

Плоди рослини, що дозрівають восени, забезпечують полегшення людям, які страждають на цукровий діабет II типу. Фахівці кажуть, що арбутус має в значній кількості різні речовини, які можуть бути використані при лікуванні діабету. До того ж вони забезпечують зниження "поганого" холестерину ЛПНЩ.

Суничник - це вічнозелений чагарник, що росте переважно в посушливих регіонах. Всі частини рослини застосовують у народній медицині. Суничник можна вирощувати також вдома в горщику, але йому при зростанні потрібно багато місця. На смак плоди нагадують суничне варення з квітковим медом.

Суничник дрібноплідний (Arbutus andrachne) застосовують також з лікувальною метою при циститах, уретритах, екземі. Відвари і настойки використовують при захворюваннях лор-органів, стоматитах, захворюваннях ротової порожнини, оскільки рослина володіє антисептичними властивостями.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...