Лікарі назвали симптом, який лишається навіть після одужання від коронавірусу

Сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися.

Одним із хронічних симптомів, які можуть залишається навіть після одужання від COVID-19, є втома. Чимало заражених коронавірусом не одужують повністю. Про це повідомило CNN із посиланням на Центру контролю та профілактики захворювань США, передають Патріоти України.

Зазначається, що сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися. Так, 35% людей повідомили про втому. Кожен п'ятий заражений віком від 18 до 34 років без будь-яких інших хронічних захворювань сказав, що так і не одужав повністю.

Зокрема, один із тих, хто хворів на COVID-19, Кріс Куомо станом на серпень вже кілька місяців бореться із симптомами. За словами чоловіка, як причину того, що він не повністю одужав, вказали міалгічний енцефаломієліт. "У мене туман мозку, який не пройде. У мене почалася клінічна депресія, яка не є смутком", – сказав Куомо.

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...