Лікарі назвали симптом, який лишається навіть після одужання від коронавірусу

Сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися.

Одним із хронічних симптомів, які можуть залишається навіть після одужання від COVID-19, є втома. Чимало заражених коронавірусом не одужують повністю. Про це повідомило CNN із посиланням на Центру контролю та профілактики захворювань США, передають Патріоти України.

Зазначається, що сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися. Так, 35% людей повідомили про втому. Кожен п'ятий заражений віком від 18 до 34 років без будь-яких інших хронічних захворювань сказав, що так і не одужав повністю.

Зокрема, один із тих, хто хворів на COVID-19, Кріс Куомо станом на серпень вже кілька місяців бореться із симптомами. За словами чоловіка, як причину того, що він не повністю одужав, вказали міалгічний енцефаломієліт. "У мене туман мозку, який не пройде. У мене почалася клінічна депресія, яка не є смутком", – сказав Куомо.

У Німеччині підтримали новий підхід ЄС щодо тимчасового захисту українців: Чого чекати

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:56

Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...