
Одним із хронічних симптомів, які можуть залишається навіть після одужання від COVID-19, є втома. Чимало заражених коронавірусом не одужують повністю. Про це повідомило CNN із посиланням на Центру контролю та профілактики захворювань США, передають Патріоти України.
Зазначається, що сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися. Так, 35% людей повідомили про втому. Кожен п'ятий заражений віком від 18 до 34 років без будь-яких інших хронічних захворювань сказав, що так і не одужав повністю.
Зокрема, один із тих, хто хворів на COVID-19, Кріс Куомо станом на серпень вже кілька місяців бореться із симптомами. За словами чоловіка, як причину того, що він не повністю одужав, вказали міалгічний енцефаломієліт. "У мене туман мозку, який не пройде. У мене почалася клінічна депресія, яка не є смутком", – сказав Куомо.
У Нідерландах стався перший випадок евтаназії дитини віком до 12 років після легалізації такої процедури для невиліковно хворих дітей цієї вікової категорії два роки тому. Дитина мала тяжкі захворювання, передають Патріоти України. . Про це повідомила...
Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...