Лікарі назвали симптом, який лишається навіть після одужання від коронавірусу

Сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися.

Одним із хронічних симптомів, які можуть залишається навіть після одужання від COVID-19, є втома. Чимало заражених коронавірусом не одужують повністю. Про це повідомило CNN із посиланням на Центру контролю та профілактики захворювань США, передають Патріоти України.

Зазначається, що сотні опитаних після одужання заявили про симптоми COVID-19, які залишилися. Так, 35% людей повідомили про втому. Кожен п'ятий заражений віком від 18 до 34 років без будь-яких інших хронічних захворювань сказав, що так і не одужав повністю.

Зокрема, один із тих, хто хворів на COVID-19, Кріс Куомо станом на серпень вже кілька місяців бореться із симптомами. За словами чоловіка, як причину того, що він не повністю одужав, вказали міалгічний енцефаломієліт. "У мене туман мозку, який не пройде. У мене почалася клінічна депресія, яка не є смутком", – сказав Куомо.

Last Dance - Умови відходу для легенди боксу: Усик збереже один чемпіонський титул і завершить кар'єру в США

субота, 27 червень 2026, 18:47

Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...

Червень-2026 завершиться повнею: Коли буде які сюрпризи готує Полуничний місяць

субота, 27 червень 2026, 17:50

30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...