Лікарі розповіли про головну небезпеку мандаринів

Зараз почався «мандариновий сезон» і медики попередили про те, що не варто захоплюватися бездумним поглинанням цих фруктів.

Лікарі розкрили головну небезпеку мандаринів - на думку дослідників з інституту медицини Глазго, мандарини несуть насамперед велику небезпеку для людей похилого віку із захворюваннями шлунка. Але й не тільки це є небезпекою помаранчевого фрукта, зазначають Патріоти України.

Зараз почався «мандариновий сезон» і медики попередили про те, що не варто захоплюватися поглинанням мандаринів, так як це може привести до появи алергічних реакцій, а також здуття живота. Також експерти розповіли про те, що цей фрукт потрібно з великою обережністю вживати тим людям, у яких є захворювання шлунково-кишкового тракту.
Для організму людини безпечна кількість з'їдених за один день мандаринів - це чотири штуки. Також цей фрукт категорично не можна вживати натщесерце, вживати мандарини краще в ранковий час, а також вдень до п'ятої години вечора.
При правильному вживанні фруктів, звичайно ж є і користь для нашого організму. Кислоти цього фрукта очищають наш організм від токсинів, підвищують імунітет, ну і звичайно ж покращують настрій.
Дієтолог Олена Соломатіна розповіла про те, що виробники обробляють ці фрукти для того, щоб у них був довший термін зберігання і через таких спосіб обробки мандарини можуть стати небезпечними. За словами дієтолога, фрукти привезені з-за кордону, обробляють протигрибковими засобами, тому скоринки в жодному разі не можна вживати в їжу - це небезпечно.

Зниження випаровування води, плюс електрика для 100 мільйонів будинків: Науковці пропонують покрити водосховища Землі сонячними панелями

неділя, 19 січень 2025, 6:40

Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...

В Україні замість МСЕКів запрацювала нова система: Ось що потрібно знати хворим

неділя, 19 січень 2025, 6:22

В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...