Лікарі шокували заявою: Люди товстіють... від рідини з пластикових ємностей

Вчені встановили, що вода або інше наповнення пластикових ємностей, просочуються шкідливими для здоров'я сполуками. Одна з них викликає так званий "ефект естрогену", передають Патріоти України.

"Ефект естрогену" в організмі викликає хімічна сполука бісфенол А. Від цього в організмі порушуються обмінні процеси і фігура починає "плисти", а дівчина - товстіти.

І якби дівчата тільки такому шкідливому впливу піддавали свої організми, це було б ще півбіди. Але вони ж ще й стрес відчувають, а стрес викликає активне вироблення гормону кортизолу.

В кінцевому підсумку, це виснажує, зокрема, наднирники, і дівчина продовжує набирати вагу, але вже більше через гормональні причин. Погане самопочуття, стрес, неможливість виспатися через надлишок кортизолу, втома і знову - погане самопочуття, - це замкнуте коло. Вийти з нього можна, якщо додати в щоденний раціон магній, вітамін В6, риб'ячий жир, вітамін Е, йод, фолієву кислоту.

Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...