Лікарі вражені! Жінка перемогла ВІЛ без медикаментів та операцій - це другий випадок в історії

Мешканка Аргентини змогла перемогти ВІЛ без спеціального лікування. Вона вилікувалася від вірусу імунодефіциту людини природним шляхом. Їй діагностували хворобу понад 8 років тому, і за ці роки вона не приймала специфічних ліків і не робила операції з пересадки кісткового мозку, передають Патріоти України.

Ім'я жінки не повідомляється, і лікарі називають її "пацієнтка Есперанса". Діагноз ВІЛ вона отримала ще у 2013 році. Ліки жінка приймати не стала і єдиний період, коли вона підтримувала свій організм будь-яким препаратами – це шість місяців під час вагітності. Вона переживала, щоб не передати вірус своєму малюкові.

Варто відзначити, що дитина народилася здоровою у 2020 році. Відразу після пологів жінка припинила прийом антиретровірусних препаратів. При недавньому обстеженні лікарі виявили, що в тілі жінки немає ніяких ознак імунодефіциту. Цей випадок став другим в історії, коли організм пацієнта самостійно переміг ВІЛ.

Пацієнтка не єдина, кому вдалося перемогти ВІЛ. У Берліні Тімоті Рей Браун пройшов процедуру пересадки кісткового мозку й у донора була рідкісна генетична зміна, яка дала імунітет до ВІЛ. Браун помер у 2020 році. Адам Кастільєхо з Лондона переніс операцію з пересадки стовбурових клітин від донора з рідкісною мутацією одного з генів, які захищають від ВІЛ.

Ще одна жінка, 67-річна Лорін Вілленберг з Сан-Франциско - стала першою пацієнткою, яка перемогла ВІЛ без спеціального лікування та операцій. Про цей випадок стало відомо у 2020 році. Вчені вважають, що ці два випадки допоможуть у розробці ліків проти ВІЛ і пошуку можливостей викликати імунну відповідь організму за допомогою вакцинації.

На Луганщині під час боїв загинула 28-річна фельдшерка Марія Власюк (фото)

субота, 28 травень 2022, 8:44

Біля селища Білогорівка в Луганській області загинула фельдшерка евакуаційного відділення медичної роти Марія Власюк. Дівчина померла під час бойових дій, рятуючи життя українських захисників. Про це у п'ятницю, 27 травня, повідомило видання "Радіо Тре...

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...