Лікарі запевняли, що все нормально: Сашко Лірник розповів, від чого помер Дмитро Капранов

У літератора були проблеми із серцем, через що Дмитро часто скаржився на біль. Однак медики запевняли рідних і близьких письменника, що "все нормально".

Український письменник Дмитро Капранов помер 16 квітня внаслідок проблем із серцем. Таку версію озвучив літератор і близький друг покійного Сашко Лірник (Олександр Власюк) у коментарі "Обозревателю".

"Мені настільки гірко, що не можу зараз навіть підібрати слова. У Дмитра були проблеми з серцем, хворів. Ми всі переживали, але лікарі говорили, що все нормально. А тут стало погано вранці — і все. Позавчора ми ще бачилися — він так жартував добре", — сказав Олександр Власюк.

Літератор додав, що Дмитро Капранов був для нього дуже близькою людиною. Власне, як і його брат Віталій. Олександр Власюк зізнався, що брати для нього були як один єдиний цілий Всесвіт.

"Вони та письменники, і сценаристи, і артисти, і співаки, і кобзарі — дуже талановиті. У кіно в мене знімалися, а наступний сценарій я про них написав. Але, бачите, яка біда трапилася", — прокоментував те, що трапилося, Власюк.

Сашко Лірник також поділився з журналістами спогадами про Дмитра Капранова, який пішов, і його брата. За словами письменника, брати Капранови були ерудованими та розумними. І Дмитро, і Віталій ніколи не відмовляли в допомозі тим, хто її потребував: зателефонувати їм можна було в будь-який час доби. А ще брати були легкі на підйом і відкриті до всього нового.

"У нас стільки пригод було в житті — вони дуже легкі для підйому. Я не знаю, що говорити... Разом із Дмитром іде частина моєї душі", — зізнався Сашко Лірник.

Назвали на честь популярних цукерок: У Фінляндії зафіксували появу нового забарвлення кішок (фото)

неділя, 26 травень 2024, 15:07

Група генетиків і захисників тварин із Великої Британії та США розкрила генетичну мутацію, що лежить в основі нещодавно виявленого забарвлення котячої шерсті у Фінляндії. Дослідження, опубліковане в журналі Animal Genetics, засноване на секвенуванні ге...

"У Харкові вбили десятки людей, але світ все одно дивиться таке кіно": Головну нагороду Каннського кінофестивалю отримав фільм про сина російських олігархів

неділя, 26 травень 2024, 14:29

«Золоту пальмову гілку» на 77-му Каннському кінофестивалі отримав фільм «Анора» американського режисера Шона Бейкера. Повний список цьогорічних переможців опублікований на офіційному сайті кіноогляду, передають Патріоти України. Примітно, що це перша п...