
Відома російська телеведуча і лікар-терапевт Олена Малишева скочила в халепу в ефірі своєї передачі «Жити здорово!», поставивши невтішний діагноз одному з гостей студії по перегорнутому догори ногами глюкометру. Про це пише «Медуза», передають Патріоти України.
«Так, ну что у нас сахаром в крови? Сахар — 9,5, а норма — 6,0 и ниже. Максим Петрович, решение одно — контролировать сахар. Таблетки, похудеть и физкультура. Любая. Хотя бы быстрая ходьба», — заявила Малишева.
У Мережі користувачі пригадали доктору, що ще до введення режиму самоізоляції в РФ вона радила в ефірі програми «Вечірній Ургант» вести боротьбу з коронавірусом за допомогою особливої дієти. За словами телеведучої, в раціон росіян непогано б включити бразильські горіхи, печінку тріски і устриці. Останній продукт, на думку Малишевої, вкрай багатий важливим мікроелементом - цинком, блокуючим розмноження вірусу.
Тоді в її словах посмів засумніватися лікар-імунолог, фахівець з особливо небезпечних інфекцій Владислав Жемчугов, який зізнався, що ніколи не бачив досліджень про користь устриць в згаданому контексті. Також експерт попередив про небезпеку «цілющого» молюска, якого не можна вживати в необмежених кількостях.
Малышева не нашла себе на шоу диабетика и решила наебать свою совковкую аудиторию
просто перевернув глюкометр, дабы там показало не 5.6 сахара, а 9.5 pic.twitter.com/PDRtyHGAgb
— ALEXSANDR SHARAPOV (@1960Sharapov) March 23, 2021
Кількість запитів про те, як злити пальне з бака, у російському сегменті інтернету зросла більш як у 10 разів за останні три місяці. Про це свідчить інформація російського видання "Верстка", що позиціонує себе як незалежне, передають Патріоти України. ...
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...