
Госпіталізація хворих з COVID-19 має відбуватися за наявності конкретних показів. Якщо вони відсутні - безпечніше лікуватися вдома, оскільки кожна лікарня має внутрішньолікарняну інфекцію. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 6 листопада, передають Патріоти України.
"Лікарня - цеж не санаторій, коли людина просто хоче госпіталізуватися. Це повинно відбуватися виключно за показами і за встановленим діагнозом лікарем-спеціалістом і за його направленням щодо госпіталізації", - розповів міністр.
Степанов нагадав, що до 80% людей, які хворіють на COVID-19, мають легкий перебіг хвороби, і їм не показана жодна госпіталізація. "Будь-яка госпіталізація повинна відбуватися за показами. це, зокрема, безпека вашого здоров’я, тому що будь-яка лікарня має внутрішньолікарняну інфекцію. І якщо у вас немає показів до госпіталізації, то безпечніше лікуватися вдома", - додав міністр.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...