Ліквідація наслідків обстрілів окупантів у Кривому Розі: Загинув працівник комунального підприємства

На ліквідації аварії на гідротехнічних спорудах в Кривому Розі загинув 38-річний працівник комунального підприємства "Сансервіс". Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник військової адміністрації міста Олександр Вілкул, передають Патріоти України.

"Щодо ліквідації наслідків терористичних актів на гідротехнічних спорудах багато говорити не буду, зазначу, що триває героїчна робота багатьох сотен криворіжців. І результат є. Позитивний результат. Але, на жаль, сьогодні на ліквідації аварії загинув працівник комунального підприємства "Сансервіс", 38-річний хлопець, виконуючи важливе завдання. У нього, як зараз у багатьох цивільних, був свій фронт. І він відстояв його до кінця", - написав Вілкул.

Він зазначив, що продовжуються відновлювальні роботи на гідротехнічних спорудах міста та ліквідація наслідків терористичних ракетних ударів російських окупантів.

При цьому додав, що за офіційною інформацією Міндовкілля, якість води у річці Інгулець повертається до нормального стану.

"Ситуація контрольована. Держекоінспекція повідомила, що, як я вчора і казав, червоний колір води викликаний попаданням в воду залізної руди гематиту. Наразі цей червоний пігмент вже осідає і вимивається", - написав Вілкул.

При цьому він зазначив, що стан води в Карачунівському водосховищі "в нормі, згідно з проведеними лабораторними дослідженнями".

"Результати відібраних 16 вересня проб води у річці Інгулець в межах Кривого Рогу за 13-ма показниками свідчать, що якість води перебуває в межах нормативних значень для питних потреб", - повідомив Вілкул.

У небі над Гаваями з'явилась моторошна синя спіраль. Науковці з'ясувували природу явища. Версія про НЛО виявилась не такою вже безглуздою

четвер, 2 лютий 2023, 13:05

Скоріш за все мало місце активність космічного апарату, до кінця не зрозуміло якого. Однак є припущення. Вчені з’ясували, що моторошна спіраль, яку раніше в січні зафіксував гігантський телескоп у небі над Гаваями, була спричинена не інопланетянами, а ...

"Хто в окопах з ваших батьків? Ви самі чому тут?!": Викладачка київського вишу "відправила" студентів на фронт через мову (відео)

четвер, 2 лютий 2023, 13:00

У Державному торговельно-економічному університеті спалахнув мовний скандал. Викладачка "відправила" студентів та їхніх батьків через мову на фронт. Так, у мережі оприлюднили відео, на якому викладачка київського вишу починає пару російською. Натомість...