Літаючий Чорнобиль: У мережі розповіли про невдалі ядерні проекти у зв'язку з вибухом в Росії

У ХХ столітті в США та ряді інших розвинених країн були проекти транспорту з ядерним реактором, проте всі вони були скасовані - компанії та уряди прийняли рішення не піддавати населення небезпеці зараження. Тільки в Росії в 2019 році цю ідею спробували реалізувати, що спричинило загибель людей і паніку в Архангельській області. Про це розповів блогер Дмитро Чернишов на своїй сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

Так, він згадав проекти автомобіля, танка і літака з ядерним реактором від американських компаній, які готувалися в середині ХХ століття.

"У 1958 році компанія Ford розробила Ford Nucleon - концепт-кар, який працює за рахунок компактного ядерного реактора. Передбачалося, що на одній капсулі з ядерним паливом автомобіль зможе пройти близько 8 000 км. Від проекту вирішено було відмовитися: автомобілі потрапляють в аварії, випромінювання небезпечно для людей, така машина - прекрасний об'єкт для терактів. З цих же причин в 50-60-х роках не були побудовані: атомні танки TV-1 і R32, атомні літаки Convair X-6 і Ту-119, атомні локомотиви та інша атомна техніка", - пише автор.

За його словами, на озброєнні американської армії також раніше могли прийняти ракету з ядерним реактором, яка не тільки вражала б цілі на позиціях противника, а й отруювала б повітря в ході польоту.

"Ідея крилатої ракети з ядерним реактором теж дуже стара. У Радянському Союзі розроблялася ракета "Буря" (виріб 375). У британців - ракета Avro Z-59, американці працювали над проектом SLAM - "Літаючий лом"... Ракета могла вразити ще 15 об'єктів супротивника. Ядерний двигун відрізнявся вкрай сильним радіаційним "вихлопом", здатним заражати місцевість. Ракета могла шкодити противнику, просто літаючи над його територією", - зазначив він.

Блогер додав, що "проекти були згорнуті зі зрозумілих міркувань" - дорожнечу та небезпеку."Випробовувати таку ракету над своєю територією - безумство. І потім ядерний реактор ще і впаде ... Ніхто в світі не ризикнув випробовувати таку ракету. Нікому не потрібен літаючий Чорнобиль. Тільки вітчизняні (російські - Ред.) Ідіоти цим зайнялися. Підсумок - катастрофа, загибель людей і радіаційне зараження в Архангельській області", - додав він.

"У лікарні Едику відрізали половину печінки, видалили селезінку… Куля пройшла навіть біля серця": Історії українських вдів, молодших за незалежність (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:40

"Якось чоловік запитав: "Що ти будеш робити, якщо я помру на війні?". Я відповіла: "Тоді я теж помру", - крізь сльози розповідає вдова морпіха Едуарда Федорова Юлія. Вона втратила коханого у 19 років. Свого Едіка вона поховала, знаходячись на сьомому м...

Справжній друг: Маленький чихуахуа врятував господаря від смерті

понеділок, 26 серпень 2019, 6:13

Собака запобіг самогубству свого господаря в Херсоні, по вулиці Карбишева, повідомляють Патріоти України з посиланням на місцеві ЗМІ. Подружжя розсварилися настільки, що, коли дружина лягла спати, чоловік вирішив покінчити життя самогубством. Вночі на ...